Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Kung Fu Panda 4

2024 Film
Kino 2 mies. temu
Świat 2 mies. temu
7.0 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Nigdy nie byłem fanem tej franczyzy. O ile pierwsza część była powiewem świeżości wśród animacji, tak kolejne jej odsłony trzymają poziom średniaków. I tak też jest z 4 (sic!) już częścią. Nie ogląda się tego źle, akcja klasycznie pędzi jak szalona i nie ma chwili aby się nudzić. Jednak sama historia nie porywa, może to jest związane z tym, że już jako dorosły człowiek oczekuje czegoś więcej od animacji niż bycie jednym wielkim gagiem. Niemniej z pewnością najmłodsi będą się dobrze bawić.

  • "Kung Fu Panda 4" to przyjemna kontynuacja znanego cyklu, jednakże nie wnosi nic nowego do fabuły ani nie oszałamia jak poprzednie części. Mimo to, miłośnicy serii mogą znaleźć w nim kilka zabawnych momentów i dawkę nostalgii. Moja cała recenzja: https://vodfilmy.pl/filmy-online/kung-fu-panda-4/

  • Wciągająca, przemycająca różne mądrości życiowe animacja. Pozycja, którą nie znudzi się ani młodszy ani starszy widz. Mimo to, że jest to już 4 część, twórcy wykazali się kreatywnością i nie zaniżyli poziomu produkcji. Film jest na tyle krótki (albo hipnotyzujący), że po oglądnięciu pozostawia niedosyt - chciałoby się więcej, ale to chyba dobrze... :)

  • Żenujące pociągnięcie trylogii. Praktycznie porzuca to co zrobiono wcześniej na rzecz słabej historii ciągniętej wyłącznie ładną animacją i niezłą nową postacią

  • Poczucie humoru i sceny akcji, które nigdy mnie w tej serii nie zawiodły, tutaj również dowożą. Niestety mocno czuć tu pośpiech i związane z nim niedopracowanie - czuć, że fabuła leci po łebkach, byle zmieścić się w 90 minut, "bo przecież dzieciaczki dłużej w kinie nie wysiedzą", przez co przesłanie nie wybrzmiewa należycie. Więc mimo iż w trakcie śmiałem się, nie mogę ocenić tego filmu wyżej, bo wiem, że miał potencjał być lepszy, gdyby tak usilnie nie starano się ograniczać jego metrażu.

  • Bardzo kompetentna historia, może trochę za krótka i sztampowa, humor też nie najświeższy, ale i tak dobry seans, lepsze od 3.

  • Sympatyczna fabuła. Różnorodne sceny walk. Zabawne. Wyraziste. Poprawne dialogowo. Brakuje jedynie wersji z oryginalnym dubbingiem