Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Detektyw

2014- Serial
7.7 10.0 0.0 6
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Dziwne morderstwo na terenie Kalifornii łączy losy trojga przedstawicieli prawa oraz kryminalisty. Starając się odnaleźć sprawcę, trafiają w sieć spisków, zdrad i intryg.

 • Nowe recenzje krytyków

  • Nieco metafizyczne rozważania nad naturą zła, znane z filozoficznych dialogów pierwszego sezonu ustąpiły tutaj destrukcji w stanie czystym. Przez to, że jest ona niejednoznaczna i dotyka także dobrych ludzi, wiemy, że to kontynuacja nagradzanego serialu.

   Więcej
  • Ja osobiście przyzwyczaiłem się do tej formuły Detektywa, dlatego jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany trzecim sezonem. Może nie wyrwał mnie z butów, może mógł zmieścić się w dwóch odcinkach mniej, może czasem zbyt mocno kłaniał się pierwowzorowi, ale czuć w nim było magiczną rękę Nica Pizzolatto i świetne aktorstwo, bynajmniej nie tylko Mahershala Ali. Mam nadzieję, że na czwarty sezon nie będziemy musieli czekać aż tak długo.

   Więcej
  • Jeśli zaś chodzi o moje odczucia względem całego sezonu numer trzy, to na usta ciśnie mi się jedno słowo, a jest nim "rewelacja"! Bardzo zgrabnie przemyślana fabuła, aktorstwo na takim poziomie, że ręce same składają się do braw, a do tego wszystkiego klimat tak "brudny", że po każdym odcinku aż chce się wskoczyć pod prysznic, by zmyć z siebie cały ten kurz i smołę.

   Więcej
  • Z całą pewnością mogę powiedzieć, że trzecia seria "Detektywa" próbuje być powrotem do korzeni. I jest to powrót na pewno udany, gdzie czuć klimat znany z pierwszych odcinków. Sama zagadka może nie daje satysfakcji i nie ma tak charyzmatycznej postaci jak Rust Cohle, niemniej jest to właściwy kierunek dla całości.

   Więcej
  • 3 sezon "Detektywa" pozostawił po sobie pewien niedosyt, ale to wciąż dość dobry serial, który warto zobaczyć choćby ze względu na fantastyczną rolę Mahershali Aliego. Jest to zatem pewne światełko w tunelu dla Nica Pizzolatto i całego serialu "Detektywa" w perspektywie kolejnych odsłon, choć do jasności jeszcze trochę mu brakuje.

   Więcej
 • Nowe recenzje użytkowników