• Dołączył(a): 23 kwietnia 2020

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najlepsze recenzje

 • 1

  To nie jest film, nawet nie stoi obok niego, miliony teledyskowych wstawek pod "sexowne" kompliacje głównej bohaterki i przystojnego Włocha gwałciciela. Dobre, jak się czymś zatrułeś i musisz to szybko wydalić, którąś z dróg.

 • 9

  Kolejny przecudowny film pod Pana Waititiego, Naziści są już bardziej częścią popkultury, niż historii zrozumcie to albo ten film nie będzie dla was. Po świetnych produkcjach i udziale w Marvelu, przyszedł czas na kolejną komedię, która wywraca temat do góry nogami i bardzo dobrze operuje samym tematem, jak dla mnie jeden z najlepszych filmów 2019 roku.

 • 4

  Typowy horrorek, strasznie przewidywalny, niby próbuje budować jakiś tam klimat, w który nawet próbowałem wejść, ale wszystko to jakieś zbyt cliche. Generalnie się nie boje na horrorach, a w szczególności jak ci ciągle sypią jumpscerami, a wolę takie co samym klimatem napędzają akcje serca.

 • 7

  Ciekawe kino Cuaronowe kek. Nie jestem tym filmem zachwycony, zdecydowanie nie, szczególnie przez tempo akcji i snucie, ale film jest satysfakcjonujący. Roma porusza ciężkie tematy, przy których zdecydowanie nie będziesz się czuć komfortowo, ale są też takie w których robi się cieplej na serduszku, szczególnie scena jak najmłodszy z dzieciaków udaje, że nie żyje, kto oglądał zrozumie.

 • 5

  Znudził mnie ten film okropnie, nie jest to kompletnie zły film, taka tam komedia familijna z niebieskim jeżem. Sonic był strasznie irytujący, no nie do wytrzymania, fajnie że łamał 4 ścianę i te sprawy ale to nie wystarczyło. Jego pomagier jeszcze większa nuda i żenada... Jedynym jak dla mnie pozytywem aktorskim w tym filmie był Robotnik aka Jim Carey naprawdę intrygująco się pokazał. CGI jest na przyzwoitym poziomie, ani kole w oczy ani jakoś bardzo nie grzeje serca. Średniak niżej niż Pikachu

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni użytkownicy