Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Sonic. Szybki jak błyskawica

2020 Film
5.4 10.0 0.0 24
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Tom Wachowski, oficer policji w San Francisco oraz Sonic - antropomorficzny pozaziemski jeż, łączą siły, by pokonać Doktora Robotnika.

 • 5

  Typowa adaptacja gry z świetnym Jimem Carreyem. Jednak to nadal typowa adaptacja

 • 9

  DZIĘKI BOGU ZMIENILI POPRZEDNIE OKROPIEŃSTWO, bo by wogóle się nie wpasował a ten film. Akcja na równi z humorem, H
  Jim Carrey wymiatający w swojej roli i nawet polski dubbing jest spoko. Ten film sprawił, że chcę nadrobić hype na Sonica, który minąłem w dzieciństwie. Ale minus jeden punkt za.....coś LECIUTKO cringe'owego :)))

 • 6

  Cudem odratowany, szokująco wręcz spójny i uroczy film dla dzieciaków. Sonic taki jak powinien być, garść rzeczy dla fanów i świetny casting Carrey'a.

 • 6

  Solidny grunt na przyszłość, a na razie poprawna produkcja dla młodszej widowni oraz fanów Sonica. Na ogromny plus Schwartz oraz Carrey.

 • 6

  To po prostu poprawny film nie wyróżniający się względem innych podobnych produkcji, ale jednocześnie stanowiący całkiem przyjemną rozrywkę, ale nie jest na poziomie The Angry Birds Movie 2. Carrey carreyuje, a Sonic sonicuje. CGI jest w porządku, a dubbing jest znośny.

  Nie trawię tego, że Sonic dwa razy wykonywał floss z Fortnite'a.

  Product placement Olive Garden jest subtelnie reklamowany niczym Crispy Creams z filmowych Power Rangersów.

 • 7

  Dowcipne i przyjemne w odbiorze. Chociaż nie wszystkie sceny odpowiednie dla młodszych widzów. recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2020/03/04/„Sonic-Szybki-jak-błyskawica”-–-mimika-Sonika-ocena-710

 • ?

  Trudno mi jest ocenić ten zwiastun filmowy, ponieważ, nigdy go nie oglądałem.

 • 4

  Spory zawód. Skierowany wyłącznie do kilkulatków, co widać po pełnym błędów i głupot pretekstowym scenariuszu. Reżyser jednak robił co mógł.

 • 9

  bardzo dobry amerykanski film oby wiecej takich tak trzymac ameryka usa amerykanie jednak robia najlepsze filmy na swiecie

 • 10

  Super film polecam w 100% i czekam na 2 część

 • 7

  Całkiem udane kino familijne. Najjaśniejszym punktem filmu jest rola Jima Carreya, którego skrajnie przerysowany czarny charakter, jakoś dobrze pasuje do tej konwencji. Plus żarciki z Planety Grzybów ;)

 • 6

  Jest kliszowato, zwłaszcza w finale, ale jest też ciepła opowieść o przyjaźni. Carrey wynosi ten film na inny poziom. Nie wiem jak można Robotnikowi nie kibicować. Ale trzeba też docenić Schwartza za świetny dubbing, a i Marsden nawet daje radę.

 • 5

  Znudził mnie ten film okropnie, nie jest to kompletnie zły film, taka tam komedia familijna z niebieskim jeżem. Sonic był strasznie irytujący, no nie do wytrzymania, fajnie że łamał 4 ścianę i te sprawy ale to nie wystarczyło. Jego pomagier jeszcze większa nuda i żenada... Jedynym jak dla mnie pozytywem aktorskim w tym filmie był Robotnik aka Jim Carey naprawdę intrygująco się pokazał. CGI jest na przyzwoitym poziomie, ani kole w oczy ani jakoś bardzo nie grzeje serca. Średniak niżej niż Pikachu

 • 7

  Sonic: Szybki jak Kubica to familijny przeciętniak. Historia jest płaska co ratuje tutaj sam protagonista. Sonic jest wygadany, sympatyczny i ładnie wymodelowany. Fun service dla fanów niebieskiego jeża wyładowany geekowskimi nawiązaniami. Reszta obsady prócz Carrey'a który wyszalał się nieźle, jest spłycona do prymitywnych cech. Film stanowi przyjemną, relaksacyjną rozrywkę dla całej rodziny prezentując sobą przeciętną produkcje z niewykorzystanym potencjałem.