• Ostatnia aktywność: 24 listopada
 • Dołączył(a): 16 grudnia 2017

Ostatnio obejrzane

 • 6

  "Dark" skupiał się częściej na intrydze i potrafił równoczesnie wprowadzac ekspozycję postaci w naturalny sposób. Tutaj mam wrażenie, że są to oddzielne wątki, które nie raz burza to co tak naprawdę ciekawi. Ostatecznie całość wydaje się być przeszarżowana. Mimo to oglada się go przyjemnie - klimat i motyw muzyczny robią robotę i ciężko przejść obok tego tytułu obojętnie.

 • 6

  Lekki i przyjemny Burton na zimne wieczory...
  No i śliczna i naprawdę przekonującą Jenna Ortega.

 • 7

  Można mu wiele rzeczy zarzucić ale w swojej wydawałoby się znanej wszystkim widzom strukturze jest jednak dość nietypowy jak na MCU. Trochę przez motyw żałoby, trochę na nietypowe tempo i chociaż jest ono bardzo nierówne to jednak wybrzmiewa tam gdzie powinien. No i musze napisać o muzyce Soundtrack jest świetny i równie dobry jak w pierwszej części.

 • 5

  Jest nawet angażujący, fantastyczna też jest Pugh natomiast nie da się odnieść wrażenia, że już się gdzieś to widziało...

 • 8

  W polskim kinie przepełnionym kolejnymi komediami romantycznymi oraz cringowymi Vega-tasiemcami trzeba cieszyć się z każdej propozycji, która stara się pokazać widowni coś poza schematami, tym bardziej jeżeli robi się to dobrze.
  PS Alicjo (Vege-Tolciu) duże serducho dla ciebie ❤

Najwyżej ocenione

 • 10

  Piękne kadry, cudowna muzyka i klimat... Kino wolne ale kto mówił, że Zemsta musi być szybka?

 • 10

  Guadagnino stworzył audiowizualne arcydzieło pełne symboliki, odniesień do innych twórców zakorzeniając je w sferach politycznych. Podzielony Berlin staje sie idealnym tłem dla wątku fabularnego ukazujac przy tym jak prawda staje sie wymazywana lub przeistaczana. Doskonały muzycznie I aktorsko. Niestety świetnie budowana przez caly film atmosfera zostaje na końcu filmu mocno zachwiana poprzez przeszarżowany finał. Niemniej jednak pozostawia po sobie fantastyczne wrażenie.

 • 10

  Aktorskie widowisko i "Kubrickowskie" kadry w klaustrofobicznym, niczym labirynt, monumentalnym pałacu. Znakomite kostiumy i operowanie muzyką. Rywalizacja dwóch kobiet o jeden cel jednak kierujących się różnymi pobudkami. Postacie rozwijają się dynamicznie wraz z rozwojem fabuły przez co wszystko obraca się o 180 stopni. Lanthimos tworzy w pełni świadome dzieło, klimatyczne i intrygujące. Zaprasza do siebie szerszą publiczność nakreślajac współczesne realia społeczne i polityczne.

 • 10

  Pixar tworzy kolejne cudo i znowu gra na moich emocjach. Wzruszające, zabawne i pełne dobre zabawy kino dla całej rodziny z fantastycznym przesłaniem. Ciężko nie uronić łzy, szczególnie tym, którzy dorastali przy pierwszych częściach i całą serię darzą sentymentem. Stanowi bowiem niezywkłą podróż w przeszłość gdzie "koniec świata" nie był faktycznym jego końcem.

 • 10

  Myślę, że czegoś tak dobrego szybko nie zobaczę... Wielki film, zrealizowany z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Wspaniałe zdjęcia i praca kamery, której towarzyszy pomysłowość i oryginalność. Scenografia wykonana jest tak wspaniale, że mam ochotę przejść się po całym planie zdjęciowym. Piękna muzyka, piękny Deakins i piękny Mendes! Sam... znowu to zrobiłeś, znowu mnie zachwyciłeś...

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • 5

  Do kina superbohaterskiego nie wprowadza kompletnie nic nowego. Taki po prostu kolejny film o ziomku z Super Powers, trochę sera w CGI i mało angażujące postacie, których espozycjia została wrzucona, wydawać by się mogło, na siłę. Ale dla Dwyena zawsze warto pooglądać.

 • 4

  Warto kupić bilet i iść do kina na ostatnie 20 minut, w sumie tylko wtedy dobrze się bawiłem - reszty już nie pamiętam. Nawet trzymający nową trylogię w ryzach Chris Pratt był - wydawałoby się - wrzucony na siłę, jak zresztą pozostałe postacie. Nic szczególnego - fabularnie odgrzewany kotlet, znowu...

 • 8

  Peele'a tworzy dzieło jeszcze lepsze od swojego debiutanckiego "Get Out", bawiąc się konwencją gatunków, schematami i wrzucając w kadry mnóstwo ester eggów będących dla osoby obeznanej w świecie popkultury prawdziwą skarbnicą do zabawy z ich rozszyfrywania. Nie brakuje tutaj poruszenia społecznych tematów tyle, że tym razem otwartość interpretacyjna jest o wiele większa. Trzyma w napieciu, angażuje a scena "tańca-walki" - złoto! Znakomite kino, znakomita Lupita i znakomity Jordan.

 • 8

  Jestem pewien, że niektórzy od tej produkcji się odbiją bo za chaotycznie, bo może za szybko. Prawda jest jednak taka, że kino potrzebuje więcej takich freaków a próba ogarnięcia tego wszystkiego - jak mówi sam film - jest bezsnesu. Trzeba chłonąć, dobrze się bawić i cieszyć się tym, że w kinie nie obowiązują żadne granice.

 • 3

  Mało fantastycznych zwierząt w "Fantastycznych zwierzętach", potencjał niektórych postaci nie został wykorzystany i żaden powrót do Hogwartu i nostalgiczna próba przykucia uwagi widza nie zmienią faktu, że jest to kino nudne i nie angażujące.

Średnio ocenia o 0.4 niżej niż inni użytkownicy