Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Przez to kopiowanie z filmweba sporo chaosu się narobiło w moich ocenach, bo spora część to luźne przemyślenia nie dostosowane do robienia za recenzję, sporo z tego to nieco zbyt szczere opinie w stosunku do np. docenianych filmów, a i zdarzyło mi się zarzucić czasem spoilerem, więc będę musiał to przejrzeć. Do tego część oceniłem tu wcześniej bez oceny i będę musiał ich opisy przekopiować ręcznie, no i ten głupi błąd przy transferze z filmweba znaków specjalnych, ach czeka mnie sporo pracy...

 • Ostatnia aktywność: 12 lutego
 • Dołączył(a): 4 grudnia 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • 8

  Najlepszy Wick. Na szczególny medal zasługuje budowa świata przedstawionego i brutalne, oryginalne sceny akcji. Nienaganne kino akcji, które ogląda się z uśmiechem na ustach.

 • 6

  A pamiętasz tą postać? A pamiętasz ten wątek? A pamiętasz to miejsce? A pamiętasz tą sce... Dość. Jasne że pamiętam, przydałoby się tu więcej czego co trzyma ten film na własnych nogach. Znaczy bawiłem się dobrze, ale czuję jednak lekkie rozczarowanie. I co, to niby TLJ był nielogiczny? TRoS nie dość, że też wiele razy przeczy logice, to do tego jest zbyt bezpieczne i przez to wtórne. Wielki filmowy fanserwis, w którym jednym z najgorszych ogniw jest dopisany na kolanie do skryptu Palpatine.

 • 5

  No fajne zwierzęta, fajne widoczki i niezłe wrażenie robi to wasze demo technologiczne ale po cholerę ten remake. Nie ma emocji, nie ma serca, nie ma niczego. A na pewno nie ma niczego nowego, bo to dokładnie ten sam film tylko w innej technologii, uboższy w emocję i okropnie nieangażujący. Finał ogląda się jak program z national geographic.

 • 0

  Najgorszy film jaki w życiu widziałem

Średnio ocenia o 0.2 wyżej niż inni użytkownicy