"Io devo pensare che tutto quello che mi capita è la mia vita."

https://www.filmweb.pl/user/Adsun22

 • Ostatnia aktywność: Dzisiaj
 • Dołączył(a): 1 października 2018

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najlepsze recenzje

 • 8

  Najlepszy od Aragorna Viggo w najlepszym duecie od czasów Ferdka i Paździocha. Atrakcyjnie o trudnych tematach, a świąteczny finał mnie rozkleił. Już tęsknię.

 • 3

  Steve jest piękny, ale zupełnie niepotrzebny. WW nijaka, żadnych motywacji. Motyw straty spoko, ale jedzie na najbardziej przeoranych, źle napisanych kliszach. Chyba jedyny dobry wątek to zemsta na żulu. Mnóstwo bezsensownych, niczego niewnoszących scen. Walki też nie satysfakcjonują, muzycznie jest przyjemnie. Generalnie całość wygląda amatorsko. W pierwszej części tak zły był tylko finał, a tutaj to cały film. 2020 rok, a nadal powstają takie scenariusze. Nawet scena po napisach jest okropna.

 • 6

  To mógł być ciekawy powrót kina starej przygody, ale jednak to bardziej kolejny typowy film z The Rockiem. Przerysowany, ze stereotypowymi postaciami, dość przewidywalny, przeładowany akcją i humorem (robi się to bardzo męczące). Cierpi na tym przede wszystkim dramatyzm filmu i dlatego też nie ma szans w porównaniu z takimi produkcjami jak Mumia czy Piraci z Karaibów. Zupełnie niepotrzebny wątek miłosny. Ale zawsze miło, kiedyś ktoś wspomina o Boto. :)

 • 9

  Miło po bardzo nierównym WandaVision zobaczyć serial satysfakcjonujący. Po prostu. Konsekwentny w rozwoju bohaterów, zabawny i poruszający, mówiący o ważnych tematach, wciągający, ze scenami akcji nie gorszymi od tych z filmów. Na ostatnim odcinku już zupełnie się rozkleiłem. W pełni wykorzystany potencjał. Oby tylko kolejne seriale były na podobnym poziomie.

 • 5

  Chińskie fantasy i to takie z tych gorszych. Mulan jest nieciekawa, to jakiś pieprzony asasyn, który od gówniaka nakurwia salta, bezsensowna efekciarskość, średnie aktorstwo i montażowy chaos. Momentami to wygląda jak parodia animacji. Ale interakcje z ziomkami z woja spoko, nawet kilka razy się uśmiechnąłem.

Średnio ocenia o 0.7 niżej niż inni użytkownicy