Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
8.5 10.0 0.0 13
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Owdowiała kobieta wychowująca samotnie agresywnego syna dostrzega promyk nadziei, kiedy w jej życiu pojawia się tajemnicza sąsiadka.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Prosta, niezwykle intymna historia, z nietypową i uzasadnioną formą. Ale Dolan tym razem nie skupił się głównie na formie, ale na bohaterach, na każdym najmniejszym geście i emocji. Tutaj emocje wchodzą pod skórę, wyrządzają krzywdę, ale także wywołują lawinę przemyśleń. Mnóstwo scen ("Experience"!) po prostu zapiera dech.

  • paradoksalna sytuacja; jednocześnie wybitna przyjemność i okrutny ból - to w sumie dość myślę dobra rekomendacja dla każdego, kto lubi pomyśleć, poczuć podczas oglądania filmu. wspaniałe kreacje aktorskie i bardzo mocny plaskacz w twarz ukryty w historii opowiadanej w tym filmie. jakże jesteśmy bezsilni...

  • „Życie jest jak poker. Nie masz pary, jesteś w dupie.” Kontynuacja debiutu Dolana, który tym razem podchodzi bardziej dojrzale do sprawy. Kapitalna muzyka!

  • Film mnie zniszczył.
   Wyszedłem z sali zniszczony przez historię, która wywołała u mnie litry łez. W niektórych scenach czułem się jakbym dostał w twarz. Przymykam oko na nadmierną wulgarność czy kicz. Uważam, że jest to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.