-
Epicki w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ogląda się z nie tylko dla ogromnych bitew, ale przede wszystkim dla maluczkich bohaterów. Najlepsza trylogia ever.
-
1013 października 2019
- 3
-
-
można mieć do Petera Jacksona wiele żalu o to, jak pompuje swoje filmy, ale trzeba przyznać, że Trylogia udała mu się wybornie, a sceny batalistyczne w Powrocie Króla to niedościgniony do dziś wzorzec.
Miałem przyjemność obejrzeć to w kinie i przyznam, że szczena opada.-
105 listopada 2018
- 2
-
-
[Edycja Rozszerzona] Przede wszystkim epickie zakończenie trylogii, ale co ważniejsze dla mnie, to emocjonalne pożegnanie z bohaterami, z którymi zżyłem się.
-
924 września 2022
- 1
-
-
Nie dało się lepiej zwieńczyć trylogii Tolkiena, jak to zrobił Peter Jackson. Bitwa o Gondor jeszcze bardzo długo będzie wzorem epickich scen batalistycznych, a nawet po kilkunastokrotnym obejrzeniu śledzenie losów ulubionych postaci nadal będzie wywoływać ogromną falę emocji. Najlepsze fantasy i top filmów wszechczasów.