Retr0n_Man666

Użytkownik
 • Dołączył(a): 29 listopada 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

 • 4

  Przyznam uczciwie, że ma parę dobrych momentów, a aktorzy dają radę, ale całość jest okropnie pretensjonalna i, im bliżej końca, z każdym kolejnym krokiem mniej wiarygodna.

 • 3

  Więc ja będę tym jednym krytycznym głosem. No niestety, doceniam pomysł, próbę oddania hołdu nie tylko Żuławskiemu, ale i generalnie polskiej kulturze, ale no niestety... nie. Ten film jest strasznie męczący. I nie, nie przekona mnie powiedzenie, że właśnie taki miał być. Jest wiele zamierzenie męczących filmów, które lubię - ten się do nich nie zalicza. Początkowa scena w klasie trąciła mocną groteską i budziła skojarzenia z "Ferdydurke" - szkoda, że film nie poszedł w tę stronę.

 • 2

  Kompletnie niepotrzebny sequel. Boli fakt, że z klimatycznego thrillera zrobili slasher, gwałcący zasady logiki na każdym kroku.

 • 10

  Absolutnie mnie zachwycił. To nie bardzo dobry horror, ale i solidny dramat rodzinny. Toni Collette przechodzi tu samą siebie, jest tak autentyczna, jakby nie grała, a faktycznie była tą postacią. Groteskowe zakończenie wbija w fotel, a całość wieńczy cudowna muzyka w ostatniej scenie. Jeszcze nigdy nie siedziałem w takim napięciu na horrorze, w którym nie ma ani jednego jumpscare'a.

 • 6

  Film dobry, ale bez przesady. Wielki plus za wreszcie wiarygodnego antagonistę, któremu widz jest w stanie uwierzyć, a nawet współczuć. Ale nadal nie jest to "najwybitniejszy crossover w dziejach". A ostatni twist na dłuższą metę wcale nie szokuje.

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni użytkownicy