Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Escape Room

2017 Film
2.8 10.0 0.0 16
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
2.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Grupa znajomych wynajmuje tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści.

  • Najlepsze recenzje użytkowników

    • Wszystko w tym filmie jest tak durne i spartolone, że aż można się z tego pośmiać i to jest jedyny plus oglądania tego. Szkoda, że obejrzałem sam i na trzeźwo.

    • Inspirowali się Pilą ale scenarzysta chyba jej nie oglądał ... Żenada.

    • dopóki postaci nie trafiły do escape roomu, nawet je lubiłem. ale potem nagle wszyscy zamienili się w przedszkolaki, zagadki w zasadzie w ogóle nie istniały, napięcie zdążyło zwiać, a czym dalej, tym już było tylko gorzej. zakończenie to też kuriozum, o którym w zasadzie nie wiadomo co powiedzieć, poza tym, że zostawia sobie furtkę na sequel. koszmarek.

    • Drodzy twórcy, jeśli chcecie przy okazji nowego horroru inspirować się serią "Piła", to może nie róbcie tego na tak niskim poziomie. Jeśli ktoś chciałby to obejrzeć, radziłbym zrobić tą rzecz po wzięciu jakichś substancji, bo bez nich to będzie po prostu morderczy seans, przy którym będziecie cierpieć, tak jak bohaterowie tego czegoś zwanego filmem fabularnym, a możliwe, że nawet bardziej.