Mroczne umysły

2018 Film
4.3 10.0 0.0 18
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Dziewczyna posiadająca nadnaturalne zdolności ucieka z zamkniętego obozu i dołącza do grupy nastolatków stawiających opór rządowi.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Kolejny film z cyklu filmów dla młodzieży okraszony dystopijnością. Obraz ten jest mocno nierówny. Niestety powieści nie znam,ale słyszałem wiele zarzutów w stronę filmu,że jest niezwykle okrojony z najlepszych momentów-być może.Dla mnie to raczej taki długi wstęp do czegoś,chociaż powiem,że wstęp nie uraczył mnie niczym wybitnym czy też pomysłowym-płascy bohaterowie,mało przekonywujący świat przedstawiony,scenariusz przypomina dziurawy ser. Raczej nie zachęca do poznawania dalszych losów...

 • 4

  Kolejny film o nastolatkach, którzy są ścigani przez dorosłych i stają się częścią rebelii przeciwko złym dorosłym. Ile jeszcze?

 • 3

  Kolejny typowy film z gatunku Young Adult, który do tego sprawia wrażenie jakby był jakąś słabszą częścią X-Menów. Nie ma tutaj absolutnie niczego ciekawego.

 • 4

  Tak naprawdę najbardziej przerażające jest, że film ten otwiera kolejną serię ekranizacji z gatunku dystopii dla nastolatków. Tym razem są to adaptacje książek Alexandry Bracken – pisarki ledwie trzydziestoletniej. Nie oceniam książki – ale film jest pełen absurdów.
  Zestaw wątpliwości: https://www.wodaiogien.com/single-post/2018/08/27/Mroczne-umysły-–-obozy-dla-dzieci-ocena-410

 • 3

  Tacy X-Meni, ale w gatunku "young adult", którzy są schematyczni do bólu. To dla mnie nie jest film, to po prostu zapowiedź sequela, który nigdy nie powstanie.