Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Laleczka

2019 Film
6.4 10.0 0.0 26
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Karen daje w prezencie urodzinowym synowi lalkę. Kobieta nie jest świadoma złowieszczej natury zabawki.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Odgrzewane kotlety - jak bardzo się ich boimy? Czasem wychodzi z tego coś karykaturalnego dla serii,na szczęście nie tym razem.Odejście od koncepcji,że do laleczki wchodzi jakby duch mordercy był strzałem w dziesiątkę - w dzisiejszych czasach bardziej powinniśmy bać się technologii i to w sumie film bardzo dosadnie pokazuję. Film ma dobre tempo, ciekawie zarysowanych bohaterów, zabawne wstawki komediowe - jest to niezła pozycja. zdecydowanie miłe zaskoczenie. Wart obejrzenia.

 • 7

  O wiele lepszy niż miał prawo być, ludzie o wiele prawdziwsi niż mieli prawo być, Chucky o wiele bardziej uroczy niż miał prawo być. Dopisać jeszcze lepiej kilka postaci i byłby legitnie bardzo dobry film. Good trash slasher comedy.

 • 7

  Szedłem na paździerz, a wyszedłem z zacieszem od ucha do ucha.

 • 8

  Slasher na miarę klasycznych produkcji z tego gatunku oraz czarna komedia z humorem, który można dobrze kojarzyć z poprzednich odsłon tej serii. Nie powiem, zaskoczył mnie ten reboot, bo czegoś tak udanego nie spodziewałem się.