Disaster Artist

2017 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Historia spotkania i wczesnej przyjaźni Tommy'ego Wiseau oraz Grega Sestero - aktorów kultowego "The Room", który został okrzyknięty najgorszym filmem świata.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Serca jest tutaj równie dużo co w The Room i widać to na każdym kroku, bo czuć tą pasję Franco oraz jego miłość do oryginału. Poza tym, to film o kręceniu The Room. Już samo to wystarczy, żeby kochać The Disaster Artist. Ha ha ha, what a movie!

 • 9

  Tutaj na każdym kroku widać, jak bardzo twórcy kochają "The Room" i z szacunkiem starali się złożyć temu filmowi hołd. I to produkcja o kręceniu "Obywatela Kane'a" złych filmów. Czego chcieć więcej? Franco jest świetny jako Tommy.

 • 9

  Hołd dla The Room taktujący materiał źródłowy z wielkim szacunkiem i stworzony z równie wielkim sercem co film z 2003 roku

 • 9

  Wiseau po tylu latach w końcu pokazany jako człowiek - James Franco wypada fenomenalnie w tej roli. Piękna laurka i hołd dla "The Room", jak i bardzo dobry film.

 • 7

  Kocham! Humor przeplatający się z dramatami - nierozumianego człowieka, który po prostu podążał za marzeniami i młodego aktora odrzuconego przez Hollywood.