• Dołączył(a): 24 września 2018

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • 9

  Tak jak w szkole na lekcjach języka polskiego obowiązkiem są lektury, tak na lekcjach historii obowiązkiem powinien być seans tego filmu. Pomnik dla zapomnianej tragedii zwykłych ludzi. Wstrząsnął mną do granic, siedział w głowie jeszcze długo po seansie. Nigdy nie zapomnę pełnej ludzi sali kinowej, i przejmującej, niemalże pogrzebowej ciszy po filmie.

 • 2

  Nudziłem się przeokropnie. Wcale nie neguję tego ,że to może być genialny film ale do mnie najzwyczajniej nie trafił. Historia wydawała mi się mdła, przerysowana i momentami niesmaczna. Co do samej nominacji- jest historia miłosna żydowskich-homoseksualistów, są salony. Poprawność niestety zaczyna dominować i nie wydaje się żeby to mogło ulec jakiejkolwiek zmianie.

 • 4

  Miał to być powrót do klasyki, film o kosmicznym łowcy pełen akcji i trzymający w napięciu. Niestety gdzieś w trakcie fazy planowania, ktoś wpadł na kiepski pomysł zrobienia parodii Predatora. The Predator to ociekająca głupotą głupawa komedyjka,przykład gwałtu na uznanej marce-wielka szkoda.

 • 7

  Nie zgadzam się falą negatywnych recenzji. Owszem- Venom nie jest żadnym arcydziełem ale powiedzieć ,że to film słaby bądź średni to spora niesprawiedliwość. Ogląda się przyjemnie, historia nie nudzi, jest sporo akcji, Tom Hardy znów pokazuje jak znakomitym jest aktorem. Cała relacja pomiędzy Eddie'm ,a Venomem to niesamowity smaczek. Co nie wyszło ? Niestety poza Hardym można ponarzekać na grę aktorską, kilka rzeczy można też było zrobić nieco lepiej(chwilami wkrada się "amerykańska głupota")

 • 8

  Film o dosyć niskim rozgłosie zamiata pod dywan większość tegorocznych blockbusterów. Brzmi zachęcająco ? Skok stulecia to dla mnie zaskoczenie na miarę 13 godzin. Nie ma tutaj potoku głupot(tak bardzo charakterystycznego dla współczesnych produkcji) co bardzo wpływa na odbiór filmu. Trzyma w napięciu, potrafi zaskoczyć, częstuje dobrą akcją i ciekawą historią. Kawał dobrego, męskiego kina na sobotni wieczór.

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni użytkownicy