Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
6.8 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Mężczyzna stara się uratować swoją siostrę z rąk religijnej sekty.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 9

    Ten film to brutalna wariacja na temat The Wicker Man tylko pod każdym względem lepsza. Gareth Evans zna się na rzeczy, a Dan Stevens i Michael Shenn to niespotykany duet. Muzyka, symbole, kult i napięcie - to jeden z najlepszych filmów Netflixa.

  • 8

    "Apostoł" to bez cienia wątpliwości kino w starym dobrym stylu. Intrygujące, krwawe, klimatyczne, świetnie zrealizowane, jeszcze lepiej zagrane, przesycone symboliką, trzymające w napięciu, mocne i bezkompromisowe.

  • 5

    Lista oryginalnych filmów Netflixa staje się coraz dłuższa. Do załogi tym razem dołączył Gareth Evans. Niestety i jemu nie udało się wybić ponad średnią z ostatnich produkcji streamingowego potentata. Apostoł ma kilka zapadających w pamięć momentów, ale na dłuższą metę to film w dużej części obojętny pod względem historii i gatunku. Evans często zupełnie przeciętnie ogrywa prawidła horroru. Nie pomaga mu w tym też niejasny i ogólnikowy scenariusz.