6.8 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Mężczyzna stara się uratować swoją siostrę z rąk religijnej sekty.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Ostatnimi czasy podchodzę dość mocno sceptycznie do oryginalnych netflixowych produkcji.Angielski horror w reżyserii Garetha Evansa jest ku mojemu zdziwieniu dość miłym zaskoczeniem.Fabuła filmu wydaję się być dość ciekawa,scenariusz nie jest poszarpany, a akcja idzie w miarę sprawnie wraz z biegiem filmu.Ciekawe rozwiązania montażowe i stylistyczne-prowadzenie kamery momentami jest niezwykle ciekawe i intrygujące.Reasumując to niezła historia przepełniona ciekawymi postaciami.Na wieczór idealny

 • 8

  "Apostoł" to bez cienia wątpliwości kino w starym dobrym stylu. Intrygujące, krwawe, klimatyczne, świetnie zrealizowane, jeszcze lepiej zagrane, przesycone symboliką, trzymające w napięciu, mocne i bezkompromisowe.

 • 8

  Miazga. Klimat wioski i te wszystkie rytuały no po prostu mega. Krwawo, mrocznie, okultystycznie i brutalnie. Czyli tak jak lubię. Mistrzostwo.

 • 9

  Ten film to brutalna wariacja na temat The Wicker Man tylko pod każdym względem lepsza. Gareth Evans zna się na rzeczy, a Dan Stevens i Michael Shenn to niespotykany duet. Muzyka, symbole, kult i napięcie - to jeden z najlepszych filmów Netflixa.

 • 6

  Bardzo klimatyczny film. Świetnie zrealizowany i zagrany. Dan Stevens doskonały w swojej roli. Razi jednak mocno przerysowane zakończenie.