Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

LakiLou

Użytkownik

Nie ma za dużo co tutaj pisać więc od razu przejdę do rzeczy. Gamer, filmomaniak, mól książkowy, gitarzysta, wielbiciel psów, artystyczna dusza oraz wielki fan talentu aktorskiego jak i urody Scarlett Johansson. Oto cały ja. Nic więcej nie trzeba tutaj dodawać.

  • Ostatnia aktywność: 15 grudnia 2022
  • Dołączył(a): 9 lutego 2020

Najlepsze recenzje

  • Widać, że film zrobiony przez fana gatunku. Wiele tutaj znanych motywów z innych filmów jak np. Piątek 13 do tego piękna sceneria czy fajnie zrealizowane sceny zabójstw. No i trzeba przyznać, że aktorsko naprawdę daje radę. Gąsiewska zaprawdę przepiękna jest. Ten film to takie the best of slasher i każdy fan gatunku go doceni.

  • Maczetami ten film. Chemi między głównymi bohaterami tutaj nie uświadczymy, w ogóle ich relacja to jedno wielkie nieporozumienie. Już ta między Olgą i Domenico przez minutę wypada znacznie lepiej. Ogólnie brak w tym filmie jakiegoś sensu. Na przykład ta pierwsza scena. Skąd niby ten strzał padł? Z nieba? Dalej jest tylko gorzej.

  • Z jednej strony jest to naprawdę świetny horror z naprawdę dobrym klimatem grozy. Z drugiej metaforyczne spojrzenie na temat przemocy w rodzinie. Na duży plus na pewno zasługuje to jak reżyser skupił się tutaj na przestrzeni.

  • Nie mamy tutaj do czynienia tak jak w przypadku Króla lwa zrzynki 1:1 z animacji. No i muszę przyznać, że wyszło to tej produkcji na dobre.
    Produkcja ta stoi na własnych nogach, wizualnie prezentuje się przepięknie. Na ten film z przyjemnością się po prostu patrzy. Fani animacji z pewnością zauważą nawiązania do animacji, bo parę ich jest tutaj. Dodać również muszę, iż starcia tutaj naprawdę zostały fajnie nakręcone i robią wrażenie, chociaż mogłoby być mniej cięć podczas nich.

  • Vin jak zawsze gra samego siebie. Czy to źle? Nie wiem, bo ja tam lubię go oglądać na ekranie. Do tego dochodzi jeszcze przepiękna Eiza. Sam film z kolei to naprawdę dobry i widowiskowy akcyjniak z nie najlepszą fabułą. Mnie kupił.

Średnio ocenia o 1.5 wyżej niż inni użytkownicy