American Pie

1999 Film
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
5.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Perypetie licealistów, którzy mają poważny, fundamentalny problem. Są bardzo młodzi, chcą zdobywać świat, lecz najpierw muszą pokonać barierę... dziewictwa. Zniecierpliwieni młodzi chłopcy przekonują się, że droga do świata seksu jest pełna komplikacji, pułapek a także upokorzeń. Czasem, niestety, kończy się ona nieodwzajemnioną miłością.

 • Recenzje krytyków

  • 7

   Fabuła schodzi bowiem gdzieś na drugi plan - opowieść przyjaciół, którzy planują stracić dziedzictwo do końca szkoły, nie jest bowiem czymś specjalnie oryginalnym i powraca chociażby w tegorocznych Strażnikach cnoty. Liczy się to, że bohaterowie są po prostu fajnymi gośćmi. Zabawnymi, pomysłowymi, nieco rąbniętymi, takimi, jakich każdy z nas miał.

 • Recenzje użytkowników

  • 7

   Tego typu scenariusz jest okazją do realizacji całych serii komicznych sytuacji, wywołujących u widzów tony śmiechu. I może nie górnolotnie, ale z pomysłem.

  • 7

   Pewnego razu, jeszcze w podstawówce, przed szkołą, włączyłem sobie ten film. No dobra Michelle lepiej opowiada swoje historie.

  • 4

   Taka mnie naszła (po) "postmodernistyczna myśl feministyczna", odczekałem 20 lat by to obejrzeć i nic by się nie stało gdybym odczekał jeszcze ze 20 ;) (a tak całkiem subiektywnie i w oderwaniu od aktorskich umiejętności ... Nadia > Jessica > Heather > Vicky > Michelle ;) )

  • 9

   Stara dobra komedia, która w dalszym ciągu bawi. Wiele scen z niej są już po prostu kultowe na czele z szarlotką czy mamą Stiflera. Trzeba jednak przyznać, iż nie każdemu humor zaprezentowany tutaj przypadnie do gustu. No i jeszcze muszę dodać, że tak z przymrużeniem oka produkcja ta to po prostu prawdziwe żyćko.