Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Urodzony w Częstochowie. W 2011 rozpoczął studia z politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, pięć lat później broniąc tytuł magistra ze specjalizacji Polityka Bezpieczeństwa Narodowego i Międzynarodowego na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Obecnie absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, próbujący swych sił w świecie filmowym. Oprócz pisania na blogu i tworzenia materiałów na swoich kanałach YouTube, współpracuje m.in. z portalem skoki24.pl.

 • Ostatnia aktywność: 2 czerwca
 • Dodany: 15 listopada 2017

Ostatnio zrecenzowane

 • ?

  Z oceną recenzowanego dzieła miałem niemały problem, i pewnie ten sam problem będą mieli fani Richarda B. Riddicka, którzy jeszcze nie mieli okazji oglądać ostatniego filmu z jego udziałem. Z jednej strony, Riddick zrywa z kosmiczną epopeją na rzecz filmu grozy s.f., a z drugiej: nie umywa się on do oryginału. A co gorsza, ta odsłona - nawet pomimo wartkiej akcji oraz trzymania w napięciu - nie wywołuje na tyle emocji, by pozostać w świadomości widza na dłużej.

 • 7

  Pomimo swojej infantylności w końcowym akcie oraz paru luk scenariuszowych, Poradnik może się okazać ciekawą pozycją. Na pewno odnajdą się tutaj fani Coopera, Lawrence, de Niro, Jackie Weaver i Chrisa Tuckera, osoby poszukujące ciepłych komedii o radzeniu sobie w życiu i poszukiwaniu miłości, a może i nawet ci, którym do gustu przypadł książkowy oryginał.

 • 9

  Jest dziełem świeższym, jeśli nie na lata świeżym: potrafiącym dotrzeć do każdego, niezależnie od wieku, preferencji filmowych oraz sympatii do komiksów Marvela. Kinowy obraz z grudnia 2018 to dzieło uniwersalne, idealnie balansujące między humorem a powagą oraz niepozbawione zaskakujących plot twistów i widowiskowych scen akcji. Tytuł obowiązkowy dla fanów Pajączka, wielbicieli występów cameo Stana Lee oraz poszukiwaczy oryginalnych animacji.

 • ?

  Skromne realizacyjnie, ale całkiem udane kino komediowe. Skromne, bo mało tu zombi, niczym w The Walking Dead, a udane, bo nawet po dekadzie fajnie się to wszystko ogląda.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.5 wyżej niż inni krytycy