Aktualizacja serwisu! M.in. audiorecenzje (podcasty). Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 21 maja
 • Dodany: 3 listopada 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • 7

  Drugi odcinek serialu nie tylko przynosi ze sobą kolejną porcję niezwykłych wydarzeń, ale pozwala nam też lepiej poznać bohaterów. Co istotne, sprawa, którą tym razem badają Michael Quinn i J. Allen Hynek, przynajmniej na pierwszy rzut oka nie wygląda na taką, którą da się łatwo zamieść pod dywan. Nie ulega bowiem wątpliwości, że we Flatwoods w Wirginii Zachodniej naprawdę coś spadło z nieba.

 • 9

  W drugim odcinku "Ręki La Garduñi" akcja nie zwalnia ani na moment, a twórcy przygotowali też dla nas kilka niespodzianek. W efekcie fabuła robi się coraz bardziej wciągająca, co w połączeniu z dbałością o oddanie na ekranie realiów XVI-wiecznej Sewilli i znakomitymi zdjęciami zapewnia nam pierwszorzędne widowisko.

 • 8

  Koniec pierwszego sezonu "Zarazy" stał się dla twórców serialu okazją do pożegnania się z częścią postaci, a z kolei w przypadku innych bohaterów następują diametralne zmiany w ich życiu. Z punktu widzenia widzów kluczowe jest jednak to, że poznają wyjaśnienie tajemnicy serii morderstw, o których dowiedzieliśmy się w poprzednich odcinkach.

 • 7

  Dzieło Stevena Soderbergha ogląda się z zainteresowaniem i przyjemnością - głównie dzięki temu, że mimo przedstawienia tutaj całkiem poważnych i nierzadko skomplikowanych zagadnień, okazji do śmiechu nam nie brakuje.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.4 wyżej niż inni krytycy