Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Peryferia

2022- Serial
7.7 10.0 0.0 3
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
5.6
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Ranczer walczący o swoją ziemię i rodzinę odkrywa niezgłębioną tajemnicę na skraju pustkowia Wyoming.

 • Recenzje krytyków

  • Połączenie kilku wątków dramatycznych, liczne odniesienia do kultury zachodu i dolewanie do ognia kolejnych fantastycznych pomysłów zaowocowało przyrządzeniem dania na tyle specyficznego w smaku, że być może niejadalnego dla większości widzów. Cóż, wielu z nich rzeczywiście może nie do końca tutaj się odnaleźć. Jednak Ci z nich, obyci chociażby z pracami Davida Lyncha powinni poczuć się wyśmienicie.

   Więcej
  • Tajemnica z odcinka na odcinek rozlewa się na coraz większe obszary tytułowych peryferii, które wydają się tkwić również w każdym z nas, raz mniej, raz bardziej ukryte i zachęcające do eksploracji. W serialu Amazona jest to pokazane w wyjątkowo zachęcający sposób, z mało eksploatowanymi dotychczas rejonami i dlatego tym silniej do nas przemawia.

   Więcej
  • Zakończenie pierwszego sezonu "Peryferiów" trzeba uznać za całkiem udane. Nie tylko bowiem przynosi kilka niespodziewanych rozstrzygnięć, ale możemy również wreszcie w pełni poczuć westernowy klimat tej historii.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników