Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
anggro
Użytkownik-
Po wygraniu konkursu programista jednej z największych firm internetowych zostaje zaproszony do posiadłości swojego szefa. Na miejscu dowiaduje się, że jest częścią eksperymentu.
-
76 maja
Film dobry, surowy. Scena tańca okrutnie ucięta i tego nie da się wybaczyć. Temat i motyw zdecydowanie aktualny i wciąż budujący niepokój i zastanowienie; pytania, które padły i refleksje, które zostały poruszone - mają miejsce, zdecydowanie. -
-
Wciąż wstrząśnięty utratą Gamory, Peter Quill zbiera swój zespół by obronić wszechświata - misja, która może oznaczać koniec Strażników, jeśli się nie powiedzieJames Gunn osiągnął to, co chciał osiągnąć. Całą trylogię poprowadził w świetny sposób, a część zamykająca przygody - to istny rollercoaster emocji z którymi musimy się zmierzyć. Widowiskowe momenty, wspaniałe sceny jednego ujęcia, które przedstawione zostały ze smakiem. Historia Rocketa mocno chwyta za serce, a Gunn pokazuje, że istotnie - Strażnicy są rodziną i przyjaciółmi. Mimo że parę momentów w filmie zgrzytnęło, zastanowiło w związku z kolejnymi fazami MCU, bawiłam się świetnie!
-
"Thor: Miłość i grom" ukazuje Boga Piorunów wraz z Królewską Valkirią, Korgiem i swoją byłą, Jane Foster, która posługuje się Mjolnirem, w starciu z galaktycznym mordercą znanym jako Gorr Rzeźnik... WięcejFilm jest przede wszystkim pocieszny. Nie ma wielkiego szału, ogólnie jest nierówny. Jest do obejrzenia na lato, bo nie ma kwestii, nad którymi można by było się zastanawiać. Zabrakło większej głębi i przydałaby się odrobina powagi. Zdecydowanie miało większy potencjał. Wątek postaci odgrywanych przez Natalie Portman i Christiana Bale'a zdaje się być skrócony do wymaganego minimum, żeby byli wspomniani, że grają. A szkoda, bo rozwinięcie dałoby dużo więcej!
-
Holiday u szczytu kariery jest obiektem śledztwa Federalnego Biura Antynarkotykowego, które prowadzi agent, z którym łączy ją płomienny romans.Ocena wyżej za paletę kolorów i stroje. Montaż jest dość irytujący ze swoimi przejściami, a nieco naciągnięty wątek miłosny bardziej przeszkadza w odbiorze filmu, przez co drugoplanowi aktorzy nie mieli większego pola do popisu i nie mogli się wykazać. Muzyka fenomenalna, a historia Billie prawdziwie przykra. Produkcja dość nierówna.
-
Rozczarowany życiem i miłosnymi porażkami mężczyzna poddaje się tajemniczej terapii. Zaraz potem odkrywa, że został zastąpiony lepszą wersją samego siebie.Orinoco Flow chodzi po głowie, wprowadza sielankę do produkcji dość smutnej. Bo przecież każdy chciałby być lepszą wersją siebie; do tego się dąży. Paul Rudd zachwyca, zdobywa uwagę w obu postaciach. Zdjęcia są poprawne, historia potrafi zainteresować, ale brakuje jej "tego czegoś".
-
Płatny zabójca Frank Sheeran powraca do sekretów, których strzegł jako lojalny członek rodziny przestępczej Bufalino.Historia opowiedziana ciekawie, choć ze smutkiem trzeba przyznać, że dobra passa aktorów - przynajmniej w tym gatunku - zdążyła minąć. Film był za długi. Zdjęcia i kolorystyka dobra, dynamika dość nierówna.
-
Pracujący na terenie indiańskiego rezerwatu Wind River lokalny tropiciel Cory Lambert znajduje w pokrytych śniegiem leśnych ostępach zwłoki nastoletniej dziewczyny. Przed śmiercią ofiara została... WięcejJeden z niewielu filmów, który w ostatnim czasie potrafił zainteresować. Wciągnąć w swoją opowieść, zachwycić nieprzystępnym, mroźnym klimatem. Główni bohaterowie potrafili zainteresować, choć zdecydowanie więcej uwagi skupiała na sobie Olsen. Ujęcia krajobrazów były piękne, podobnie kolorystyka. Długość produkcji jest optymalna. Nie pozostawiała ani przesytu, ani niedosytu.
-
Po zwolnieniu z psychiatryka stalkerka Ingrid wyjeżdża do Los Angeles, aby zaprzyjaźnić się z gwiazdą Instagrama, ale jej plan przybiera mroczny obrót.Historia opowiedziana ciekawie. Są ładne zdjęcia, równie dobrze oddany klimat zachodniego wybrzeża. Postać grana przez Aubrey Plaza wzbudza współczucie, co wychodzi na jej korzyść. Olsen całkiem dobrze odnalazła się w swojej roli.
-
Historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który wcale nie miał ochoty na to, żeby przejść na emeryturę, z więzienia uciekał 30 razy, a rabując banki nigdy nie zapominał o byciu... WięcejSympatyczna, niespieszna przygoda z kulturalnym staruszkiem. Ładne zdjęcia, jak i spokojna paleta kolorów. W niektórych momentach mogło się dłużyć. Niemniej... Jest to ładne pożegnanie z filmami Redforda.
-
Jude Law i John Malkovich w kontynuacji nominowanego do Złotego Globu serialu Młody papież.Nie wzbudza tylu emocji, co Młody Papież. Niektóre sceny były zbędne, a czasem historia zdawała się być niedopowiedziana - być może celowo, być może nie. Ścieżka dźwiękowa, jak i soundtrack świetnie wpasowują się w serial, a neonowe akcenty dopełniają klimat produkcji.
-
Historia ruchu, którego celem było wprowadzenie Equal Rights Amendment - poprawki do amerykańskiej konstytucji...Intro zapada w pamięć, kolorystycznie świetnie nawiązuje do tamtej dekady. Historia jest opowiedziana zgrabnie, podobnie jak i konflikty, które także i dzisiaj są aktualne. Postacie są dość charakterystyczne (zwłaszcza Betty i Bella!), a Cate spisała się całkiem dobrze z akcentem.
-
Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.Fenomenalnie opowiedziana historia tej katastrofy. Budzące niepokój sceny, wspaniałe zdjęcia, dobra gra aktorska. Kostiumy i charakteryzacja świetnie oddały klimat i modę tamtych lat. Przez wszystkie odcinki trzymało w napięciu, powodowało mieszane emocje.
-
Historia dziwnej przyjaźni dwóch mieszkańców Los Angeles. Borykający się z kłopotami dziennikarz, Danny Tate nawiązuje nić sympatii z aktorem Hervém Villechaizem. Obaj mężczyźni jeszcze nie wiedzą,... WięcejLekko opowiedziana historia dwóch mężczyzn, których spotkanie ciekawie się rozwija. Neurotyczny dziennikarz i lekkoduch celebryta - udany duet. Zwłaszcza przy żywych obrazach, przez co produkcję ogląda się dość szybko; nie dłuży się.
-
Szkocja, początek XIV wieku. Szlachcic Robert Bruce przejmuje koronę i rozpoczyna walkę z okupującymi kraj Anglikami.Realistyczna, bardziej kameralna historia o perypetiach walecznych Szkotów. Cudowne krajobrazy, ciekawe postacie i dobrze zrealizowane sceny walki.
-
Gellertowi Grindelwaldowi udaje się uciec z więzienia. Tylko Dumbledore z pomocą Newta Scamandera mogą go ponownie pokonać.Nie jest to film bez wad. Główni bohaterowie są irytujący. Niektóre wątki są niedopowiedziane, przez co brak pewnej spójności między nimi. Jude Law jako Dumbledore jest prześwietny; oczko wyżej za niego.
-
Amerykańska baletnica rozpoczyna naukę na prestiżowej niemieckiej akademii tańca. Niebawem odkrywa mroczne sekrety szkoły.„Suspiria” jest zbyt rozciągnięta. Gdyby tylko usunąć parę całkowicie zbędnych wątków, byłoby to zdecydowanie ciekawszą produkcją. Świetna muzyka Thoma Yorke'a z pewnością na plus.
-
Krzyś dorósł i gdy znajduje się na życiowym zakręcie, przyjaciele ze Stumilowego Lasu przybywają, by mu pomóc.W momencie usłyszenia melodii i zobaczenia pierwszych klatek filmu, niemalże natychmiastowo odczuwa się rosnącą gulę w gardle.
-
Historia amerykańskiego artysty, P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, który przyniósł mu sławę.Cały film, mimo że jego scenariusz jest dość prosty, jest uroczy. Podnosi na duchu, motywuje oglądających do działania. Jednocześnie traktuje o tym, że każdy z nas ma w sobie coś wartościowego, co warto przekazać światu. Należy poddać się magii cyrku, tej całej zabawie, jaka towarzyszy nam od pierwszej sceny.