Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 21 maja
 • Dodany: 26 lipca 2016

Ostatnio zrecenzowane

 • 9

  Dzieło Chabona, Kurtzmana, Goldsmana i Beyer to powiew świeżości, który zostawił nienaruszonym ducha Jean-Luca Picarda. Pierwsza misja twórców serialu zakończyła się więc pełnym sukcesem. Teraz czeka ich jednak trudniejsze zadanie - nie roztrwonić zebranego kapitału.

 • 8

  Pierwszy sezon "McMafii" sprawdza się zarówno jako zamknięta całość, jak i wstęp do kontynuacji. Drugi sezon został zapowiedziany i wiele osób z całą pewnością nie może się go doczekać. Bo choć już teraz poprzeczkę twórcy zawiesili bardzo wysoko, to jest jeszcze miejsce na poprawę i sezon drugi może być lepszy.

 • 4

  Wspaniały monument ku pamięci ikony telewizji. Wykonano go zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki filmowej. Poprawne aktorstwo z prawidłowo wygranymi wszystkimi sentymentalnymi nutami, równe tempo nie dające pretekstu do nudy, realizacyjny połysk typowy dla produkcji taśmowych sprawiają, że większość widzów wyjdzie z kin zadowolonych. Nie będzie miało dla nich większego znaczenia, że ten pomnik - jak każdy inny - w ostatecznym rozrachunku posłuży gołębiom do zaspokajania potrzeb fizjologicznych.

 • 4

  Jeśli jednak jesteście w stanie wyłączyć tę część mózgu, która odpowiada za myślenie, za kojarzenie faktów i szukanie związków przyczynowo-skutkowych, to na filmie Jeffa Fowlera będzie w stanie bawić się całkiem nieźle. Reżyser zadbał bowiem o szybkie tempo i sporo efekciarskich oraz komediowych momentów. Jest więc kolorowo i nie można się nudzić. Sprawdzi się jako pretekst do zajadania kinowego popcornu i nachosów w towarzystwie znajomych.

Najwyżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Marcin Pietrzyk, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.