Star Trek: Picard

2020- Serial
8.1 10.0 0.0 3
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
6.9
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

W Star Trek: Picard Patrick Stewart powraca w roli Jean-Luca Picarda, którego grał przez siedem sezonów Star Trek: Pokolenia. W nowej serii zobaczymy kolejny rozdział życia tego ikonicznego bohatera.

  • 9

    Dzieło Chabona, Kurtzmana, Goldsmana i Beyer to powiew świeżości, który zostawił nienaruszonym ducha Jean-Luca Picarda. Pierwsza misja twórców serialu zakończyła się więc pełnym sukcesem. Teraz czeka ich jednak trudniejsze zadanie - nie roztrwonić zebranego kapitału.

  • 7.8

    Wstęp do "Star Trek: Picard" składa obietnicę ambitnego, dobrze wyważonego science-fiction, które choć głęboko zakorzenione w popkulturze, nie zamierza kurczowo trzymać się przeszłości i zabiegać o sympatię dawnych fanów. Przewrotnie właśnie dlatego powrót kapitana Picarda może być dla nich interesujący, bo przecież w 2020 roku nikogo nie mogłaby zadowolić niskobudżetowa kosmiczna opera.

  • 7.5

    Przypomina trochę nostalgiczną podróż na stare śmiecie - nie jest tak magicznie jak kiedyś. Mimo kilku głupotek i nonsensów wciąż warto było ją odbyć. Choćby dla tych paru wzruszeń, możliwości spotkania starych znajomych i przekonania się, co tam słychać w klasycznej linii czasowej.

Wyświetlasz wyniki bez 1 duplikatu. Wyświetl wszystkie wyniki