Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Jest bardzo miłym zaskoczeniem w swoim gatunku. Podchodzi do znanej opowieści z innej strony, dzięki czemu potrafi zaciekawić widza. Wydaje mi się, że fani horrorów będą się na niej dobrze bawić, a i na temat sztucznej inteligencji mogą spojrzeć w trochę inny sposób.

  Więcej
 • Solidny, choć niespecjalnie głęboki film o problemach współczesności ujętych w ramy kina grozy. Choć trochę szkoda, że elementy horrorowe zostały spłycone, a wręcz wycięte, by do kin mogli też pójść młodsi widzowie.

  Więcej
 • Nie, żebyśmy w przypadku M3gan mieli do czynienia z jakimś przełomowym podejściem do tematów sztucznej inteligencji i postępu technologicznego, ale jest to podane z tak potrzebną dozą ironii i serca, że w odróżnieniu od wielu filmów mówiących o tych problemach w nieznośnie protekcjonalnym tonie, jest to do przełknięcia.

  Więcej
 • Nie jest to najgorszy z filmów o morderczej lalce, ale można było wycisnąć z tego pomysłu znacznie więcej. Przemoc została złagodzona, mięcha nie ma tu wcale, a scenariusz skacze po wątkach i biegnie na skróty. Mam nadzieję, że "dwójka", jeśli powstanie, okaże się odważniejsza, a twórcy docisną pedał gazu do podłogi.

  Więcej
 • Fabuła prędko nabiera kolorów, a tempo jest wręcz perfekcyjne. James Wan oraz Gerard Johnstone skonstruowali królową slasherów, która kiedyś, być może, stanie na podium wraz z Jasonem, Freddym albo Chuckym. Sequele na pewno nadejdą i już bardzo na nie czekam.

  Więcej