Czarna Pantera

2018 Film
7.1 10.0 0.0 79
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Książę T'Challa przywdziewa kostium Czarnej Pantery po tym, jak jego ojciec - król Wakandy - zostaje podstępnie zamordowany.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Black Panther imponuję praktycznie wszystkim, czego tu nie ma, cudowna Wakanda, fantastyczna muzyka, klimat afryki ociekający z tego filmu czy połączenie technologii z tradycją w taki sposób że się to ani trochę nie gryzie. Mamy tu 3 świetnie napisane postacie kobiece jak np. Shuri czy jednego z najlepszych antagonistów w MCU jakim jest Killmonger, to co on robi jest naturalne z jego przekonaniami i chociaż z początku może wydawać się dziwne to w dalszym rozrachunku ma sens. Tylko to CGI...

 • 7

  Film inny niż całe MCU. Nie lepszy nie gorszy taki przeciętny. Ale przeciętny dla Marvela znaczy świetny dla całego świata.

 • 7

  Nie stanowi nowej jakości w Marvelu. Ma parę wad, ale to wciąż solidny film, który sprawia dużo frajdy. Do tego wyróżnia się paroma rzeczami na tle MCU.

 • 8

  Jasne, to jest bardzo dobry film, który wyróżnia się wieloma elementami na tle innych produkcji osadzonych w MCU. Jednak czy to "nowa jakość Marvela"? Nie.

 • 5

  Typowy film MCU jakich było już pełno, proszę się zastanowić nad swoimi ocenami.