Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Dostarcza niezapomnianych wrażeń zwłaszcza miłośnikom ekranowej makabry, humoru nie zawsze wysokich lotów, a przede wszystkim sprawdzonej przaśnej bitki, której w tym przypadku akurat nie brakuje. I jeszcze ten Harbour, jak skóra zdjęta z prawdziwego Mikołaja, wprost zagrał swoją drugą rolę życia.

  Więcej
 • Nie spodoba się każdemu. Niemniej nie można tego filmu od razu skreślać, chyba, że należysz do tej grupy osób co oczekuje tylko typowej komedii świątecznej i jesteś wrażliwy na ból to możesz. Jeśli jednak jesteście tak samo skrzywieni jak ja, a wasz mózg i humor są wypaczone to tytuł dla Was. Dodatkowo, jest czymś innym na tle tych wszystkich nudnych i schematycznych komedii świątecznych.

  Więcej
 • Wyborne widowisko skierowane do widzów, których szukają przed Świętami niezobowiązującej rozrywki. Czegoś, nad czym nie będą musieli się dłużej zastanawiać. Czegoś, na czym nawet mogą wyłączyć myślenie i po prostu chłonąć bez skrępowania przepełnioną humorem rozrywkę, jaka jest im serwowana. Coś tak czuję, że ta produkcja trafi na listę świątecznych filmów, do których będę często wracać.

  Więcej
 • Nie spełniła moich oczekiwań, choć uważam, że większość widzów opuści kino z uśmiechem na twarzach. To zachowawczy film, który pozwala sobie na odrobinę szaleństwa - dużo mniej, niż powinien.

  Więcej
 • Nie spodziewałem się wiele po Dzikiej nocy, a zostałem bardzo miło zaskoczony. Film spełnia swoje zadanie, wykorzystując koncepcję zarówno widowiskowego i niezwykle krwawego akcyjniaka, jak i świątecznego filmu, który można włączyć w każde święta do zajadania się karpiem.

  Więcej
 • Bronić się może dowcipnymi niekiedy dialogami, które sprawią, iż tę produkcję uda się gładko zmieścić pośród szerokiej oferty świątecznych prezentów kinowych

  Więcej
 • Jeśli czekacie na film z Mikołajem, który jest prawdziwym złodupcem i polaną krwią satyrę na komercjalizację Bożego Narodzenia, "Dzika noc" to propozycja idealna. To jest Mikołaj dopasowany do dzisiejszych porąbanych czasów oraz najlepsza część "Szklanej pułapki" od czasu części trzeciej.

  Więcej
 • Kto wie, może nawet stanie się świątecznym klasykiem, skoro Kevin sam w domu i Szklana pułapka zapracowały sobie na to miano?

  Więcej
 • Nigdy nie traktuje siebie zbyt poważnie i dokładnie tego samego wymaga od widza - jeśli ten zatem będzie w trakcie seansu w stanie wyłączyć myślenie i da się porwać buzującej energią akcji, pewnikiem będzie się co najmniej dobrze bawił. A kto wie, być może na powrót uwierzy w Świętego Mikołaja.

  Więcej