3.6 10.0 0.0 9
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.1
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Grupa ludzi zostaje uwięziona na tajemniczej wyspie, gdzie dochodzi do anomalii związanych z upływem czasu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Historia ta była świetnym materiałem źródłowym.Niestety Shyamalan ma tendencje do przesady i zbytniego twistowania scenariusza co mocno przekłada się na całość obrazu i jego jakość.Kwestie są tak drętwe,tak kwadratowe iż trudno uwierzyć bohaterom.Narracyjnie to 108min męczarni,akcja się wlecze,mało angażuje i wprawia widza w mocne zażenowanie.O aktorstwie nie będę się wypowiadał bo jest tragicznie.I reżyseria-ciekawe są pewne triki ale reszta ... to kolejna słaba rzemieślnicza robota.Nie warto.

 • 3

  Oglądanie OLD sprawi, że poczujecie się po seansie starsi o 108 minut, a przy tym nie odczujecie z tego żadnej satysfakcji (z samego filmu również). Shyamalan znowu udowodnił, że nawet korzystając z materiałów źródłowych potrafi dobre pomysły na fabułę spartolić koncertowo już na etapie scenariusza.

 • 3

  Shyamalan jak to on. Marnuje potencjał drzemiący w ciekawym pomyśle na film. Jednak tym razem dokłada do tego jeszcze fatalne dialogi i słabą reżyserię.

 • 4

  Pomysł był OK, ale potencjał nie został wykorzystany. Shyamalan zupełnie bez formy, choć z ciekawym cameo sprawdzającym się jako autokomentarz i częściowe łamanie czwartej ściany. Końcówka absurdalna nawet jak na standardy tego reżysera. Da się obejrzeć, acz czy warto?

 • 3

  Old to typowo schyamalanowy pokaz braku logiki, drewnianych dialogów, beznadziejnego aktorstwa i twistów z czapy. Końcowe wyjaśnienie sytuacji i wpleciony w to wątek moralny jest tak głupie, że aż nie chce mi się tego komentować. Serio, wizja życia przelatującego przez palce i starości postępującej w tempie ekspresowym sama w sobie jest wystarczająco przerażająca i to na ograniu tego tematu trzeba było się skupić.