Naprzód

2020 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dwóch braci próbuje sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca, gdyż nieudane czary powodują, że pojawia się tylko od pasa w dół.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Kolejne dziecko ze stajni Pixara i kolejny sukces-nie tylko pod względem artystycznym,ale również i fabularnym.Można zarzucić,że fabuła jest w jakiś sposób oklepana-chodzi mi tu o charakterystykę postaci,jednakże całościowo broni się to rewelacyjnie.To mądra,zabawna oraz kapitalnie opowiedziana historia i przesłanie które chwyciło za serce-bo nieważne jest to czego my nie osiągnęliśmy czy też poczuliśmy, ważne jest aby ktoś inny mógł dokończyć swoje zadania.Warto obejrzeć...dużo można wynieść.

 • 9.5

  Ten rok będzie niezwykle ciekawy dla animacji. Będziemy mieli Soul od Pixara i nową animacje twórców Spiderman Uniwersum. Jednak już na wstępie dostajemy absolutnie genialne Naprzód które za 15 lat będzie klasykiem jak pierwsze Auta.

 • 5

  Pixar gonna Pixar i umie uderzyć w czuły punkt szczerą rodzinną relację, ale kiedy przychodzi do budowy świata, to wychodzi z tego "Bright" (czyt. połączenie świata prawdziwego z fantasy kończy się na pomyśle, a w praktyce nie ma najmniejszego sensu i nie zostaje wykorzystane). No i historia to banalne szukanie McGuffina. Niewykorzystany potencjał, rozmemłany.

 • 7

  12 lat czekałem żeby Pixar tak mnie poruszył, ale jak mnie wkurza ile razy tu idzie na skróty. Włącznie z tym niepotrzebnym epilogiem. W końcu Pixar has to Pixar.

 • 7

  Pixar nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ale tym razem trochę mniej magicznie mimo, że więcej mamy tu tyle machania różdżką co w filmach o Harrym Potterze...