Naprzód

2020 Film
7.4 10.0 0.0 29
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dwóch braci próbuje sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca, gdyż nieudane czary powodują, że pojawia się tylko od pasa w dół.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Kolejne dziecko ze stajni Pixara i kolejny sukces-nie tylko pod względem artystycznym,ale również i fabularnym.Można zarzucić,że fabuła jest w jakiś sposób oklepana-chodzi mi tu o charakterystykę postaci,jednakże całościowo broni się to rewelacyjnie.To mądra,zabawna oraz kapitalnie opowiedziana historia i przesłanie które chwyciło za serce-bo nieważne jest to czego my nie osiągnęliśmy czy też poczuliśmy, ważne jest aby ktoś inny mógł dokończyć swoje zadania.Warto obejrzeć...dużo można wynieść.

 • 9.5

  Ten rok będzie niezwykle ciekawy dla animacji. Będziemy mieli Soul od Pixara i nową animacje twórców Spiderman Uniwersum. Jednak już na wstępie dostajemy absolutnie genialne Naprzód które za 15 lat będzie klasykiem jak pierwsze Auta.

 • 5

  Pixar gonna Pixar i umie uderzyć w czuły punkt szczerą rodzinną relację, ale kiedy przychodzi do budowy świata, to wychodzi z tego "Bright" (czyt. połączenie świata prawdziwego z fantasy kończy się na pomyśle, a w praktyce nie ma najmniejszego sensu i nie zostaje wykorzystane). No i historia to banalne szukanie McGuffina. Niewykorzystany potencjał, rozmemłany.

 • 7

  12 lat czekałem żeby Pixar tak mnie poruszył, ale jak mnie wkurza ile razy tu idzie na skróty. Włącznie z tym niepotrzebnym epilogiem. W końcu Pixar has to Pixar.

 • 7

  Pixar nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ale tym razem trochę mniej magicznie mimo, że więcej mamy tu tyle machania różdżką co w filmach o Harrym Potterze...