Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Naprzód

2020 Film
? 10.0 0.0 3
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
7.9
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dwóch braci próbuje sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca, gdyż nieudane czary powodują, że pojawia się tylko od pasa w dół.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • 6.5

   Spójrzmy prawdzie w oczy. Filmy Pixara trzeba oceniać w ich własnej lidze, bo każdemu z automatu dawalibyśmy ocenę równą bądź wyższą 9. Naprzód to czasami zabawna, ale przede wszystkim mądrze puentująca opowieść o dorastaniu po stracie, ale także dorastaniu z rodzeństwem i nauką siebie nawzajem. Polecam szczególnie tym, którzy mają starsze rodzeństwo, ja tego nie doświadczyłem, więc może nie odebrałem Onward tak dosadnie. Niemniej finał jest genialny, a łezki gwarantowane. Pixar onward!

  • 5

   Jeden z gorszych Pixarów? Możliwe. Końcówka ładna, ale reszta totalnie do zapomnienia.

  • 9.5

   Ten rok będzie niezwykle ciekawy dla animacji. Będziemy mieli Soul od Pixara i nową animacje twórców Spiderman Uniwersum. Jednak już na wstępie dostajemy absolutnie genialne Naprzód które za 15 lat będzie klasykiem jak pierwsze Auta.

  • 7

   12 lat czekałem żeby Pixar tak mnie poruszył, ale jak mnie wkurza ile razy tu idzie na skróty. Włącznie z tym niepotrzebnym epilogiem. W końcu Pixar has to Pixar.

  • 8

   Świetni bohaterowie przemierzający niewykorzystany, magiczny świat. Później wjeżdża jednak klasyczny Pixar i od razu cieplej się myśli o filmie.

  • 8

   Nowe dzieło Pixara uświadamia mnie w przekonaniu, że jeszcze nigdy nie zawiodłem się na ich produkcjach. "Onward" to kino przygody; pomysłowe, energiczne oraz zapewniające świetna rozrywkę! W tym całym szaleństwie głównie skupia się na tematach straty bliskiej osoby oraz braterskiej siłe. Nie omieszka jednak pouczać, metaforycznie chwytać nostalgiczne wspomnienia za dawnymi czasami. Świat przedstawiony jest ciekawy i żywy, jednak zgodzę się z opinią, iż jego potencjał był znacznie większy.

  • 7

   Pixarowe Kino Nowej Przygody. Mądrze opowiada o braterstwie i godzeniu się ze stratą w pięknej wizualnie otoczce. Z tego świata dało się jednak wycisnąć więcej.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9.5

  Ten rok będzie niezwykle ciekawy dla animacji. Będziemy mieli Soul od Pixara i nową animacje twórców Spiderman Uniwersum. Jednak już na wstępie dostajemy absolutnie genialne Naprzód które za 15 lat będzie klasykiem jak pierwsze Auta.