filmywminute

Użytkownik
 • Adam Krośnicki - Midoń
 • Mężczyzna
Mediakrytyk mojej strony recenzenckiej na Instagramie @filmywminute
 • Ostatnio obejrzany film: 5 stycznia 2019 (10 mies. temu)
 • Na Mediakrytyku od: 25 września 2018 (1 rok temu)
 • 6.4
  6.4
  6.2
  6.2
  7
  Kupuję ten oryginalny, zwariowany koncept. Imprezy punk, kosmici, a w tym Sharp i prześliczna Elle Fanning (jeżeli tak wyglądają kosmici, to chciałbym nawiązać z nimi kontakt)
 • 7.0
  7.0
  7.2
  7.2
  8
  Ale ja się na tym fantastycznie bawiłem! Zwariowana komedia kryminalna, przesycona nawiązaniami do popkultury, twórczości Hitchcocka, albo Lyncha. Przezabawny Garfield. Recenzja na Ig: https://www.instagram.com/p/BoJr-0HFRop/?hl=pl&taken-by=filmywminute Zapraszam
 • 6.1
  6.1
  5.5
  5.5
  4
  Zawiodłem się. Takie miałkie to. Nie poczułem żadnej osobliwej więzi między bohaterami, brak napięcia. Aż nie chce mi się wierzyć, że Campillo odpowiadający za "120 Uderzeń serca" napisał takie coś. Jeden z większych nowohoryzontowych zawodów. Recenzja na Ig: https://www.instagram.com/p/BnYzTgDlxVG/?hl=pl&taken-by=filmywminute Zapraszam :)
 • 6.0
  6.0
  5.7
  5.7
  7
  Nie można mu odmówić rozmachu. Jest naprawdę świetnie zrealizowany, widac pieniądze włożony w ten projekt. Nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że oglądam polskie "Przeminęło z wiatrem". Gajos i Woronowicz świetni w swoich rolach. Problemem są główni bohaterowie. Nie czuć chemii między Fabiańskim a Zydek Recenzja na Ig: https://www.instagram.com/p/BoHLFvvlzDo/?hl=pl&taken-by=filmywminute Zapraszam!
 • 7.1
  7.1
  7
  Na początku wolno się rozkręca. Trzeba przetrwać wolne wprowadzenie, ale w ramach rekompensaty dostajemy brudny, brutalny i krwawy finał. Zmarnowany trochę potencjał psów. Świetna rola Marcello Fonte (zasłużona Palma) Recenzja na Ig: @filmywminute: https://www.instagram.com/p/Bn1JdekHBUZ/?hl=pl&taken-by=filmywminute Zapraszam :)
 • 7.1
  7.1
  7.0
  7.0
  8
  No i można pokazać obiektywnie konflikt z dwóch stron? Można. Spike Lee to udowodnił. Nie gloryfikuje żadnej ze stron i uderza w obie grupy. Fajnie poprowadzona historia, humor i dramat w dobrych proporcjach. Driver i Washington tworzą naprawdę świetny, charyzmatyczny duet. Moja recenzja na Ig: @filmywminute: https://www.instagram.com/p/BnqxjzCl8p3/?hl=pl&taken-by=filmywminute ZAPRASZAM!
 • 7.4
  7.4
  8.0
  8.0
  8
  Fokstrot to jeden z najlepszych filmów tegorocznej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty. Poruszający i zarazem bawiący do łez obraz Samuela Maoza, który zapada na długo w pamięci. Ukazanie bezsensu i absurdu wojny, a taniec fokstrot jako metafora życia to idealne, subtelne podsumowanie tego filmu. Recenzja na Ig: @filmywminute: https://www.instagram.com/p/BnjIPi7BTZQ/?hl=pl&taken-by=filmywminute ZAPRASZAM :)