Zabójcze maszyny

2018 Film
5.5 10.0 0.0 31
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 1

  Oczekiwałem, że Warszawa będzie iść na solo z Krakowem o prawa do bycia stolicą, a dostałem tylko papierowe postaci, okropny scenariusz, serwujące jedynie tanią ekspozycję dialogi i fatalną akcję z chaotycznym montażem na czele, ble.

 • 2

  Projekt świata może i jest świetny, ale co z tego, skoro fabuła wypada kiepsko, postacie masz w nosie, CGI raz ssie, raz wygląda OK, a reżyseria jest średnia.

 • 7

  Jak na oklepany scenariusz i przewidywalną fabułę to film bardzo przyjemny w odbiorze, cudowny design świata i niebanalne postacie mimo, że papierowe i bez głębi.

 • 2

  Leży tutaj prawie wszystko. Poczynając od leniwego i okropnego scenariusza, a kończąc na nie najlepszym aktorstwie. Tylko warstwa techniczna broni się.

 • 5

  Można się poczuć jak na seansie domowym przy kasetach wideo w latach 80-tych. Efekty specjalne niby atrakcyjne, ale jednak trącą myszką. Fatalne wrażenie robi zbyt nachalna muzyka. Najlepsze są sceny gdy zapada cisza - szczególnie moment śmierci cyborga - jakby z innego filmu. Fabuła niby spoko, ale pomysł żeby w zamienić ładną blondynkę na rudą buntowniczkę z pociachaną twarzą - niedorzeczny. Przydługawa końcówka i przewidywalny koniec ostatecznie zniechęcają. Momenty dobrego kina jednak były.