Bad Boys for Life

2020 Film
7.2 10.0 0.0 28
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  O ile w serii "Szybcy i wściekli" jakoś przyjąłem konwencje,im dalej tym absurdalniej,to jednak w Bad Boys bardzo mi to przeszkadzało.Rozumiem,że teraz filmy akcji powinny posiadać w sobie ładunek wybuchowy,który tylko rozrusza machinę kolejnych niesamowitych scen akcji...Jednak miałem momentami wrażenie,jakby chciano do tego odświeżenia serii włożyć wszystko co się da,a ostatnie sekwencje są tak przeładowane,że aż nie dało się tego oglądać.Smith i Lawrence niezawodni,ale całość nie dla mnie.

 • 8

  Ten film to jedno wielkie pozytywne zaskoczenie. Już przed premierą można było przypuszczać że to gniot jak większość teraźniejszych kontynuacji, lecz tutaj jest całkowicie inaczej. Świeży, przemyślany scenariusz, gra aktorska (najlepszy Martin Lawrence) plus do tego wspaniały klimat filmu. Uśmiech nie schodził mi z twarzy przez większość filmu.

 • 7

  To przyjemny blockbuster z dającymi się lubić bohaterami (a nie takimi podejmującymi często najgorsze możliwe decyzje, jak w "dwójce"), nieźle nakręconymi scenami akcji. Will Smith i Martin Lawrence ponownie spisali się świetnie jako tytułowi źli chłopacy. Nawet humor wypada nieźle (sporo lepiej od tego, co było w "dwójce"... nadal mam koszmary). Niby całość ma parę wad, ale ogólnie film po prostu dostarcza i jest bez wątpienia najlepszą częścią całego cyklu Bad Boys.

 • 6

  Taki sobie, sporo głupich wątków ale niektóre żarty nawet chwytliwe, spoko aktorsko, na fajny niedzielny seans xd

 • 10

  Spodziewałem się odgrzewanego kotleta a dostałem świetnego akcyjniaka