Przemytnik

2018 Film
6.5 10.0 0.0 38
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Ponad 80-letni Earl Stone będący na granicy bankructwa dostaje propozycję lukratywnej pracy. Jako kierowca staje się nieświadomym przemytnikem narkotyków na usługach meksykańskiego kartelu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Warsztatowo temu filmowi nie ma co zarzucić,Clint nie raz pokazał,że jest świetnym rzemieślnikiem.Zarówno praca kamery,jak i sama narracja są dobrze osadzone i typowe dla kina Clinta.Zżera zazdrość,że mając tyle lat ile ma tworzy tak spójne filmy.Niestety brakuje mi tutaj "duszy",być może to wina historii albo samego scenariusza-nie ma tu werwy,takiego tupnięcia nogą,jakiegoś zrywu-nie chodzi mi o jakieś twisty czy coś bo to kameralny dramat,ale chwycenie widza za emocje.Tu ich jakoś zabrakło.

 • 5

  Brak w tym jakiejś ciekawej historii, dobrego scenariusza i mniej trywialnego morału. Po reżyserze Clincie można było się spodziewać czegoś bardziej poruszającego i ciekawego, ale aktorsko nie można się przyczepić.

 • 5

  Nie wyróżnia się w żaden sposób, bo może historia jest faktycznie interesująca, ale sam temat wydaje mi się być po prostu potraktowany powierzchownie.

 • 5

  Może i fabuła jest OK, ale całość ogląda się w zasadzie bez żadnych emocji i po prostu się patrzy na zegarek, czekając na koniec filmu.

 • 7

  Eastwood korzysta ze sprawdzonych przez siebie schematów, które może już wszystkim bardzo dobrze znane to nadal sprawnie działające. Przystępne kino w którym nie zabrakło komentarza na aktualne tematy społeczne.