Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
 • Ostatnia aktywność: 28 czerwca 2019
 • Dodany: 28 grudnia 2017

Ostatnio zrecenzowane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

 • 4

  Nieprzemyślanych, absurdalnych rozwiązań, irracjonalnych błędów w scenariuszu nie można już skutecznie tłumaczyć konwencją licząc na to, że widz przymknie na nie oko, jednocześnie oczekując od niego przyjęcie z gruntu fałszywego założenia, że jest on czymś więcej, niż faktycznie jest, nadając mu iluzyryczny jedynie pozór głębi. Takie podejście świadczy o pysze i arogancji, a tego zbagatelizować zwyczajnie nie można. Stąd też Skyfall, mimo najszczerszych chęci, za udany film uznać nie sposób.

 • 2

  Wzorcowy wręcz przykład dzieła całkowicie zepsutego na każdym etapie realizacji - od dramatycznie wtórnego i przewidywalnego scenariusza począwszy, przez fatalną dyspozycję aktorów, a na postprodukcji godnej kina klasy B skończywszy. Film, który nigdy nie powinien był powstać, bo szarga cokolwiek miłe wspomnienia pierwowzoru, nie oferując widzowi niczego ponad poczucie utraconych dwóch godzin życia.

 • 9

  Obejrzeć zwyczajnie trzeba - jest to bez wątpienia jedna jedna z najlepszych produkcji sygnowanych marką "Netflix Original" i jednocześnie jedna z najciekawszych, spośród aktualnie dostępnych w przepastnej bibliotece tego internetowego giganta. Film ten nie każdemu w równym stopniu przypadnie do gustu, ale większości powinien zapewnić solidną dawkę emocji - również tych najbardziej podstawowych.

 • 6

  Tak, film Ruffa docenią bowiem przede wszystkim osoby, które mają pewne obycie w gatunku science fiction, włączając w to znajomość jego podstaw. Zgoda, reżyser ma chyba wobec widza zbyt wysokie wymagania - zwykle bowiem dobry film bowiem powinien móc się obronić w oderwaniu od towarzyszącego mu kontekstu. Dlatego też jeśli szukacie niezobowiązującej, lekkiej rozrywki, The Titan zdecydowanie nie jest dla Was. Ale jeśli macie ochotę na kino science fiction w nieco twardszym wydaniu - spróbujcie.

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni krytycy