Cloverfield Lane 10

2016 Film
7.4 10.0 0.0 64
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po wypadku samochodowym młoda kobieta budzi się w piwnicy mężczyzny, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Świetny dramat i thriller z bezsensownym zakończeniem

 • 8

  Zaciekawił od pierwszej minuty. Tajemniczość i klimat to jego mocna strona. Świetny John Goodman. Przebywanie z takim mężczyzną w zamkniętej przestrzeni może budzić niepokój, który towarzyszył również mi przez cały film. Końcówka mocno odbiega od reszty filmu, ale mimo wszystko nie oceniam jej źle i pozostawiła mnie z zaciekawieniem co działo się dalej.

 • 8

  Bardzo dobry koncept, który angażuje od początku do końca. Co prawda od pewnego momentu zakończenie wydaje się łatwe do przewidzenia i jest ono lekko głupie, ale reszta historii stoi na wyższym poziomie. Do tego kreacje Winstead i Goodmana są bardzo dobre. Nie tylko dla fanów uniwersum, ale i również dla fanów intrygujących thrillerów.

 • 8

  Mało jest filmów tego gatunku, który tak zręcznie myli tropy i robi to właściwie w jednym pomieszczeniu! Zakończenie, które jest jednocześnie zaskakujące, jak i przegięte, można uznać za plus, ale też minus.

 • 3

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee