Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Twórcom serialu udała się rzecz wydawać by się mogło niemożliwa. Dom grozy jest produkcją iście zjawiskową, tak w formie, jak i treści. Jest to wielowątkowa, ale i wielopoziomowa opowieść o walce dobra ze złem, w której bohaterowie zmagają się nie tylko z otaczającą ich grozą, ale przede wszystkim z samymi sobą - z własnymi grzechami, poczuciem winy, słabościami.

  Więcej
 • Chętnie dalej zagłębiałbym się w skrywający prawdziwą grozę świat Londynu przemierzany przez intrygujących bohaterów. Szkoda, że musimy już się z nim rozstawać - moim zdaniem jest na to stanowczo za wcześnie.

  Więcej
 • To były naprawdę udane trzy sezony i bardzo żałuję, że Penny Dreadful nie będzie kontynuowane. Była to naprawdę wyśmienita mieszanka horrorowa, przygotowana w idealnych proporcjach.

  Więcej
 • Powiedziałem już, że będzie II seria, a zakończenie przedstawia przyszłe wątki, mogące dominować w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Nie wiem jak wy, ale ja czekam z ciekawością, choć horrory mnie nie kręcą. A o czymś to chyba świadczy, prawda?

  Więcej