Aktualizacja serwisu! Sprawdź

Jestem matką

2019 Film
6.5 10.0 0.0 13
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  W filmie tym widać,że twórcy czerpali z Ex Machiny10 Cloverfield Lane,Moon a nawet z Obcego,jednak absolutnie to nie przeszkadza mi w odbiorze.To bardzo niepokojący,nieoczywisty w swojej strukturze film,mający mankamenty-rozpoczęte wątki,które gdzieś gubią się w dalszej fabule.Jednak całość chwyta,ogląda się to z zaciekawieniem,nie jest to tak oczywiste jakby mogło się wydawać na początku.Dwie b.dobre kobiece role,posiada dość intrygujące zakończenie.Efekty specjalne to porażka,ale wybaczam...

 • 8

  Stopniowo buduje ten nieopisany niepokój, który dają mi tylko najlepsze filmy sci-fie.

 • 8
  Red

  Wow, a to Ci niespodzianka! Po produkcjach Netflixa nie spodziewałem się niczego ciekawego a tu proszę. Spójny, logiczny obraz i jedno z najlepszych sci-fi jakie oglądałem w ostatnim czasie. Żeby nie spojlerować - jest to trzymające w napięciu kino coś na wzór Cloverfield Lane 10, także jeżeli podobał Ci się CL10 to zdaje mi się, że ten również Cię nie zawiedzie. Bardzo ciekawa wizja.

 • 8

  Bardzo dobrze się to oglądało. Ambitny sci-fi. Właściwie każdy element filmu był co najmniej dobry. Daje do myślenia i intryguje. Kameralny, w klimacie postapokalipsy, trzymający w napięciu i bardzo interesujący. Do tego jeszcze roboty i sztuczna inteligencja. Super!

 • 7

  Zaskakująco dobre i intrygujące, kameralne kino s-f. Dobrze zobaczyć znów na ekranie Hilary Swank.