Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Bodies Bodies Bodies

2022 Film
6.4 10.0 0.0 10
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg w telefonach i z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna...

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • To bardzo przyzwoity film.I z pewnością nie kategoryzowałbym go gatunkowo,gdyż sporo tu thrillera,horroru,dramatu obyczajowego,czarnej komedii.Ukazuje kondycję młodego pokolenia i w bardzo autoironicznej formie go ocenia.Zwykła zabawa kończy się refleksją nad tym co sobą reprezentujemy i jak to wpływa na bycie w paczce.Narracyjnie ciekawie buduje napięcie po to aby w ostatnim akcie drwić trochę z ludzi.Cudownie się bawiłem i co najlepsze ciekawą refleksję pozostawił po sobie ten film.Polecam

  • Liczyłem na coś więcej w komedii i slasherze, ale szanuję za dobre napisanie młodych postaci, a także parę niespodzianek.

  • Całkiem nieźle radzi sobie z prezentowaniem nowych postaci i nieraz potrafi nawet zaskoczyć, ale można to było znacznie bardziej pociągnąć.

  • Nic wybitnego, ale jest to porządnie zrealizowany i zagrany thriller, który sprawdzi się dobrze zarówno jako rozrywka jak i satyra współczesnego pokolenia młodzieży. Najbardziej pozytywnie zaskakuje przedstawienie postaci, ich relacji i problemów, które wybrzmiewają całkiem naturalnie, co jest rzadkością w tego typu kinie.

  • Nakręcona z werwą reinterpretacja znanego z gatunku motywu, ale jednocześnie popkulturowy i obyczajowy miks kilku ostatnich lat. Zdecydowanie dobrze sprawdzi się na weekendowym wyjeździe ze znajomymi. W innym przypadku może mieć dużo niższą siłę oddziaływania.

  • Jako komedia oraz komentarz społeczny wypada bardzo przeciętnie, jednak nie sposób docenić pomysłu na slasher. Jest to mimo wszystko powiew świeżości i dobra rzemieślnicza robota.

  • Cudowna czarna komedia o paranoi i głupocie dzieciaków bogatych rodziców. Daje bardzo dużo satysfakcji opowiadając o zepsutych "dzieciakach" i ich antypatycznych charakterach.