Ci, którzy życzą mi śmierci

2021 Film
3.6 10.0 0.0 6
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
5.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nastolatek jest świadkiem morderstwa, za co ściga go dwóch zabójców. Chłopiec trafia pod opiekę strażaczki, która stara się go ochronić zarówno przed prześladowcami, jak i pożarem otaczającego ich lasu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Porządnie zrobiony thriller, który choć scenariuszowo potrzebuje szlifów w niektórych aspektach, dostarcza w kwestii warstwy rozrywkowej.

 • 7

  Jest lepszy niż inni twierdzą moim zdaniem. Co prawda od Sheridana oczekiwałbym nieco więcej (szczególnie w kwestii zarysowania postaci i poruszenia tematu traumy protagonistki), ale to wciąż działa jako sprawnie zrealizowany thriller. Jest w porządku.

 • 4

  To jeden z tych filmów, gdzie widz zostaje oszukany przez dobrą obsadę-i przez to otrzymuje ekranowy stek bzdur do potęgi n-tej. Momentami wywołuje po prostu śmiech większy niż niejedna komedia. Wyszedł słaby thriller, który nie wzbudza żadnych emocji poza chęcią, aby już się skończył. Bieg przez pioruny i kobieta w 6-tym miesiącu ciąży pędząca na koniu to po prostu hity roku.....Omijajcie z daleka.

 • 7

  Dobry,klimatyczny dreszczowiec,ładne zdjęvia i równie ciekawa historia z pożarem w tle,efekty nawet dobre,aktorzy na czele z Angie dość fajni