Zabawa w pochowanego

2019 Film
6.8 10.0 0.0 29
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Noc poślubna. Panna młoda zostaje zmuszona do udziału w przerażającej grze.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Połączenia dwóch kompletnie innych gatunków-trudno odnaleźć to odpowiednie wyważenie.W tym przypadku twórcy stanęli na wysokości zadanie,ponieważ zarówno historia jak i poprowadzenie narracyjne filmu jest kawałkiem całkiem dobrego kina.Czarny humor wyjątkowo mi podpasował-wiadomo bohaterowie to standardowe postaci,jednak cała aura ich zabobonów i głupoty nasyca jedynie całą opowieść.Naprawdę jedynie do czego można się przyczepić to jakieś luki scenariuszowe-ale czy one nie były specjalnie:D?

 • 6

  Ready or Not to zabawna i często zaskakująca pomysłami na pchnięcie akcji produkcja, łącząca w sobie wiele cech horrorów z gatunku home invasion, komediowego gore czy po prostu thrillera. Twórcy nawet nie ukrywają, że powinniśmy mieć do tego filmu wielki dystans, ale jednocześnie zapewniają nam wiadome rozwiązania przypisane do klasycznych form prowadzenia narracji. Taki efekt daje nam zarówno ciekawe wariacje nt ogranych już gatunków i gwarantuje zabawę, którą już dobrze znamy, ale nadal lubimy

 • 8

  Jakimś cudem ten niedorzeczny koncept zadziałał i wyszła z tego niezwykle udana mieszanka horroru i komedii. A Samara Weaving to prawdziwy diament. <3

 • 8

  Zabawa w chowanego jako koncept jak horror? To nie miało prawa zadziałać, a tu proszę... Wyszło solidne połączenie komedii i horroru, całość zdaje sobie doskonale z tego, jak bardzo absurdalny jest ten pomysł i bawi się tym motywem. Całość jest też dobrze zagrana (Samara Weaving <3), nakręcona i napisana pod względem dialogów.

 • 7

  Reżyserzy dostarczają przyjemnej zabawy w horror, który właściwie nim nie jest. ​​To ciekawy film, jednocześnie zabawny i czasem dostarczający mocniejszych wrażeń. Samara Weaving ma ten sam potencjał co Jessica Rothe z "Happy Death Day".