Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
6.6 10.0 0.0 8
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Bóg księżyca Khonshu ratuje byłego agenta CIA Marca Spectora, który staje się Księżycowym Rycerzem.

 • Recenzje krytyków

  • Wszystko to sprowadza się do wniosku, że jeśli nie interesuje was kolejny, trzecioplanowy bohater Marvela, ani nie jesteście wielkimi fanami Oscara Isaaca, to "Moon Knight" jest tak samo bez znaczenia jak poprzednie seriale MCU z platformy Disney+. Jest tu kilka fajnych scen, ale nawet te często maskują montażem braki budżetowe i dziury scenariuszowe.

   Więcej
  • Żeby obejrzeć Moon Knight nie trzeba być fanem Marvela i śledzić wydarzeń z MCU na bieżąco. Jest to odrębna historia, która mimo wszystko skupia się na wewnętrznym konflikcie bohatera, wykorzystując otoczenie. Dodatkowo potrafi zainteresować osoby zupełnie obojętne w stosunku do komiksowych ekranizacji. Ten tytuł broni się sam.

   Więcej
  • Niestety Kevin Feige i jego świta postanowili zrobić sobie żarty z widzów i zaserwowali nam serialowego zakalca, o którym najlepiej, jak najszybciej zapomnieć.

   Więcej
  • Bezsprzecznie najlepszy serial MCU. Mimo wszystko to wciąż jeden z najodważniejszych tworów w całym uniwersum Marvela. Znakomicie zagrany, bardzo dobrze napisany i po prostu przyjemny. A przede wszystkim stojący na własnych nogach, niepodpierający się o znane postaci i wydarzenia. To nie jest twór budujący świat Marvela. Ta produkcja buduje postacie, rozszerza nasz świat o nowe bóstwa i odcina się od głupich cameo grubą linią. A to przeważyło na tym, że jest to tak dobry serial.

   Więcej
  • Otwarcie tej historii chyba nie mogło być lepsze, bo zdołało mnie naprawdę zaintrygować i zachęcić na więcej. Oby tylko kolejne epizody były równie nieprzewidywalne i satysfakcjonujące, jak ten pierwszy.

   Więcej
  • Oscar Isaac ma dużą szansę by znaleźć właściwą drogę między tymi artystycznymi wyzwaniami i trzeba mu w tym bardzo kibicować. Zwłaszcza po tym, jak zobaczyliśmy Moon Knighta w akcji, już w kostiumie, już z peleryną.

   Więcej
  • Pierwszy odcinek serialu Moon Knight jest na prawdę bardzo dobry. Warto dać mu szansę, bo trzyma solidny, wysoki poziom.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Mam ogromny problem z genezą superbohatera Moon Knight-motyw bóstwa jest dla mnie strasznie poszarpany,mało angażujący i momentami szalenie nużący.Strasznie zawiodła mnie strona wizualna-efekty specjalnie wyglądają bardzo źle chociaż zdarzają się dobre momenty.Ma też spore zawahania kompozycyjne w narracji.Z plusów-niesamowita rola Isaaca oraz sam konspekt zaburzeń osobowości-świetnie jest to ukazane.Sam serial nie dla mnie ale jestem ciekaw jak dalej potoczą się jego losy w uniwersum Marvela.

  • Jestem rozczarowany. Za dużo tu wad typowych dla MCU, żebym mógł się bardziej cieszyć tym Oscarem czy 5 odcinkiem. Przykro się na to patrzy.

  • Efektowne przygody całkiem nowego bohatera Marvela,dobrze zagrany,fajny klimat i dobre efekty,minus to szybko mozna sie pogubić

  • Hands down, najlepszy serial Marvela i w ogóle najlepsze MCU od Far From Home. Jednak da się zrobić produkcję skupioną na postaciach, bez zbędnego fanserwisu. Psychologiczna głębia, egipski panteon, muzyka i oczywiście świetne aktorstwo. Harrow to po Lokim mój ulubiony villain MCU.

  • Oscar Isaac jest świetny jako Marc i Steven, a niektóre odcinki wypadają naprawdę dobrze. Szkoda tylko, że finał, jak u Marvela, zrobiono kiepsko.