Nikt

2021 Film
7.6 10.0 0.0 8
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Przechodzień jest świadkiem jak grupa mężczyzn atakuje kobietę, więc podejmuje interwencję. Tym samym staje się celem narkotykowego bossa.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7.5

  Na takie filmy pokroju Nobody się po prostu czeka.Czeka dlatego,że mimo niezbyt wybitnego scenariusza nadrabia ironicznym poczuciem humoru,świetną choreografią scen akcji oraz naprawdę dobrą reżyserią.Film ma tempo,charyzmę i to COŚ,co sprawią,że widz aż uśmiecha się podczas seansu.I Odenkirk-wydaje się,że to rola mocno wyeksploatowana,jednak jest w Nim coś za co można go tylko pokochać,i ten tekst GIVE HIM A KITTY CAT BRACELET wejdzie do historii kina.W sumie też bym tak zareagował:D

 • 7

  Ilya jak zwykle świetnie reżyseruje sceny akcji, a Kolstadowi dalej nieźle idzie pisanie scenariuszy. Do tego całość dużo zyskuje dzięki świetnemu Odenkirkowi.

 • 8

  Może fabularnie nie jest jakoś świetnie, ale czuje się cholerną satysfakcję oglądając Saula Goodmana walczącego z rosyjską mafią. GIVE HIM A KITTY CAT BRACELET

 • 8

  Akcyjniak w stylu Johna Wicka,duzo akcji,bijatyk i nawet dobry scenariusz,aktorstwo średnie z wyjątkiem Odenkirka

 • 5

  John Wick wanna be? Scenariusz nie zbyt wciągający tym bardziej montaż. Bob ok. Cała magia wicka polega na tym świecie zabójców, tutaj to wszystko jest off.