Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

2020 Film
5.8 10.0 0.0 8
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dwoje małomiasteczkowych piosenkarzy postanawia spełnić marzenia, biorąc udział w największym konkursie wokalnym świata.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Pomijając linie fabularną,która jest prosta jak konstrukcja cepa,to bawiłem się na tym filmie rewelacyjnie.Był śmieszny,lekki i swobodny,piosenki nawet mi się podobały.A i obejrzałem go zapewne w najgorszej z możliwych postaci,czyli naszym wspaniałym polskim dubbingiem.Ale mam nie ukrywam gorszy okres,i film o zdobywaniu nie tyle co marzeń a akceptacji wpisał się idealnie.Nie wiem czy to wstyd,czy też nie,i czy można się do tego przyznawać. :D Z pewnością film zaliczam do tzw. "guilty pleasure".

 • 6

  Jasne, nie dostaniecie niczego oryginalnego, bo to w zasadzie dość typowa komedia, która bezpiecznie podąża pewnymi tropami, ale takie rzeczy jak piosenki, McAdams czy Stevens sprawiają, że seans jest bardziej przyjemny niż powinien był być.

 • 6

  Komedia romantyczna szału nie robi. Odświeżający jest jednak wątek Eurowizji i piosenki skomponowane tak, iż oddają kicz i energię konkursu. Dan Stevens!

 • 6

  Bzdurkowe ,,Co tu się odwala...?!'' z tak cudowną Rachel McAdams, że topi serduszko w finale choć trochę.