Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Młoda agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Podczas misji jej moralność zostaje wystawiona na próbę.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Świetnie zrobiony film z nieźle napisanym scenariuszem oraz bardzo dobrą grą aktorską. Jest tu parę scenek-perełek.

 • 9

  Jeden z moich ulubionych kryminałów. Gęsta atmosfera, napięcie budowane od pierwszych scen, które potem nie znika nawet na chwilę. Brutalne i pełne szarości, nic tu nie jest czarne albo białe. Muzyka jest świetna, nawet sluchając solo dostaję dreszczy. Jest tu także to co bardzo lubię w filmach czyli akcja bohaterów przeważa nad gadaniem i tłumaczeniem wszystkiego co widzimy na ekranie.
  Scena z konwojem jest obłędna.

 • 8

  Genialny thriller z doborową obsadą. Szalenie brutalne sceny z rewelacyjna ścieżka dźwiękową to jedno z najciekawszych doświadczeń kinowych 2015 roku. Denis Villeneuve kolejny raz pokazał na co go stać.

 • 7

  Strona techniczna i reżyseria robią wrażenie. Szkoda, że Villeneuve nie dostał lepszego, bardziej angażującego scenariusza.

 • 9

  Villeneuve po świetnym "Labiryncie" przeszedł w nieco inne rejonu, a konkretnie zajął się kartelami narkotykowymi. Film ma rewelacyjny klimat, który jest budowany wybitną ścieżką audio-wizualną. Deakins i Johannson idealnie się zgrali. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów dostaliśmy świetny thriller psychologiczny.