3.9 10.0 0.0 17
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.2
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Grupa nastolatków za zgodą właścicielki organizuje u niej imprezy. Wkrótce jej gościnność zmienia się w obsesję.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  Ma w sobie coś ta "MA"-nie umiem logicznie wyjaśnić,ale po części uważam ten film za nieporozumienie,a po części za całkiem zgrany thriller.Historia posiada ciekawy potencjał-bardziej komediowy bym rzekł i mogło to wyjść naprawdę bardzo dobrze.Niestety twórca tak silnie chce Nam wcisnąć,że to kolejna "Psychoza"-pełna psychologii,suspensu.Robi to na tyle nieudolnie,że szkoda aż nad tym się rozpisywać.Jednak na tyle dobrze się bawiłem na tym filmie,że serdecznie polecam na wieczorne odmóżdżenie:)

 • 6

  "Ma" to horror, który chce być niekonwencjonalny. Nie wychodzi, aczkolwiek jest w tym doza takiego szaleństwa, z którym świetnie radzi sobie Octavia Spencer. Aktorka bowiem jednocześnie gra (ze sporym wdziękiem) luzaczkę oraz przerażającą kobietę.

 • 3

  Trochę nie wierzę, że udało się stworzyć z tak interesującym konceptem wyjściowym coś równie nudnego i nijakiego jak Ma. Jedynie Octavia Spencer próbuje jakkolwiek ratować ten projekt.

 • 6

  Może i przewidywalne, jednak próbuje trzymać w napięciu. Absolutnie rewelacyjna Octavia Spencer. "Ma" swoje pięć minut - ma ... Recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2019/06/25/Ma-%E2%80%93-Octavia-Spencer-ocena-610

 • 7

  Aktorstwo nastolatków poza główną bohaterką to jakiś żart, tempo siada czasami mocno i jumpscare'ów jest tu o 2 za dużo, ale jasna cholera. Olivia Spencer odwala tu perfekcyjną robotę i to w takim stopniu, że sama jej obecność sprawia, że odczuwam niepokój. Poza nią napięcie w tym filmie jest wygrane całkiem nieźle, a finał wstrzymał mi oddech. Spodziewałem się średniaka lub barachła, a dostałem całkiem niezły horror, który robi swoją robotę i robi to dość porządnie, ale wciąż coś zgrzyta.