Niedobrani

2019 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dziennikarz polityczny próbuje umówić się ze swoją byłą opiekunką, która zajmuje ważną pozycję w rządzie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Angażujące, zabawne i inteligentne. Rogen i Theron tworzą znakomity duet i od razu sprawiają, że ciężko nie polubić pary głównych bohaterów. Jedno z większych zaskoczeń roku.

 • 7

  Zaskakująco udana komedia, która choć nie wyróżnia się zbytnio względem innych rom-comów, dostarcza sporo rozrywki i humoru, nawet jeśli czasami opiera się o ten kiblowy. Pomagają w tym zdecydowanie Seth Rogen i Charlize Theron, świetnie działający razem na ekranie.

 • 7

  To ten typ filmów, na które nie chce się iść, ale po seansie ma się szeroki uśmiech. Cholernie zabawna komedia romantyczna, Charlize rządzi. No pun intended.

 • 6

  Biorąc pod uwagę do jakiej jakości przyzwyczaiły nas polskie komedie romantyczne, jest to film niesłychanie odważny i świeży i przede wszystkim ze świetnymi rolami Theron i Rogena(!). Niestety film ten również wpada w schematyczność jaka zazwyczaj towarzyszy rom-com'om, co nie znaczy, że nie będziecie się na tym filmie po prostu świetnie bawić

 • 4

  Kompletnie nie moją bajka, poczucie humoru przynajmniej dla mnie momentami żenujące. Fabuła oczywiście prosta jak budowa cepa. Jest to moja subiektywna ocena. Dla mnie seans był koszmarem, reszta miała ubaw po pachy, może to z moim poczuciem humoru jest coś nie tak.