Czarownica 2

2019 Film
5.9 10.0 0.0 26
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Aurora postanawia wyjść za mąż i zamieszkać w zamku przyszłego męża.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Ech...kompletnie niepotrzebny film.Owszem,z każdej historii można wyciągnąć coś więcej,ale po co?Jedynie pieniądze chodzą w grę.Pierwsza Czarownica była ciekawym pomysłem,nieźle zrealizowanym,ale nie było to tak zachwycające aby kontynuować-twórcy pomimo silenia się na pomysły moim zdaniem nie wywiązali się dobrze z tego-o ile seans mija szybko,to całość jest dość miałka,mało emocjonalna i z perspektywy zakończenia seansu nic nie warta.Efekty również mnie nie zachwyciły.Na jeden raz,bez szału.

 • 5

  Jest to kontynuuacja pozbawiona świeżości, odgrzewany kotlet jeżeli chodzi o scenariusz. Nie buduje niczego nowego, tylko mocno trzyma się relacji Aurory z Diaboliną, a to już niestety nie wystarcza. Zawsze jednak doceniam serducho włożonę w wartstwę wizualną i tworzenie świata przedstawionego, a to duży plus, bo film wygląda naprawdę dobrze. Nie mogę zapomnieć o pochwaleniu Angeliny Jolie, czyli tej jedynej, której rzeczywiście się chciało.

 • 5

  Mocno pustawy produkt korporacyjny, który istnieje tylko dlatego, bo "jedynka zarobiła". Fabularnie wypada co najwyżej średnio (widać, że za bardzo pomysłu na sequel nie było), nowe postacie zostały napisane słabo, a całość chwilami nuży. Przynajmniej Jolie jako Diabolina wciąż daje radę, ograniczono rolę tych irytujących wróżek z "jedynki" do minimum (przynajmniej coś tutaj robią), a trzeci akt, mimo paru słabszych momentów, dostarcza nieco rozrywki.

 • 5

  Niepotrzebna kontynuacja, która nie ma żadnego ciekawego pomysłu na siebie. Dopiero w trzecim akcie zaczyna się dziać cokolwiek interesującego.

 • 4

  Widowiskowa ekranizacja nudnawej kampanii Heroes of Might and Magic.