Zew krwi

2020 Film
6.9 10.0 0.0 12
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.7
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Buck to pies o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90-tych XIX wieku.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Film o psie o wielkim sercu wykonany przez ludzi z wielkim sercem

 • 6

  pocieszny piesek jest wystarczającym magnesem, chociaż komputerowa realizacja jest zbyt widoczna i nie rekompensują jej nawet ładne zdjęcia Kamińskiego, recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2020/02/24/„Zew-krwi”-–-pies-Buck-ocena-610

 • 5

  Nie wiem i z pewnością również twórcy nie wiedzieli do jakiej grupy docelowej startowali, przez co wyszedł im nierówny, przedramatyzowany i dość nijaki średniak, a przesyt efektów zabiera trochę frajdy przygody i dystansuje widza od historii.

 • 6

  Tegoroczny Zew krwi to po prostu poprawny film z niepotrzebnym złoczyńcą i z w miarę przyjemnymi bohaterami. Ale po cholerę robili psa w CGI? Prawdziwy żądał za dużo żarcia jako zapłatę? Widać po prostu, że tego zwierzaka nie ma, tylko po prostu on jest wklejony na obraz.

 • 6

  Stary człowiek i pies, ale pies jest zrobiony w 100% za pomocą CGI co przeszkadzało mi. Poza tym reszta jest tylko i wyłącznie meh. Do zapomnienia.