Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Raport Pileckiego

2023 Film
Kino 22 dni temu
Świat 22 dni temu
5.3 10.0 0.0 6
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.2
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej - rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji.

  • Najlepsze recenzje krytyków

  • Najlepsze recenzje użytkowników

    • Wydali 38 mln zł, a dźwięk dalej jest do dupy. W scenariuszu jest straszny chaos, wątki skaczą między sobą... Ciężko się to ogląda. Na plus mocne sceny tortur.

    • To przede wszystkim efekt absolutnego burdelu produkcyjnego czyli próby ratowania nieudanego projektu Leszka Wosiewicza. Za całkiem wiele milionów złotych, warto zaznaczyć. Cud, że nie wyszła z tego kompletna katastrofa, tylko kolejny nudny film historyczny z naszego kraju. Chaotyczny, średnio zrealizowany i nudny. Choć przyznam jedno. Zaskoczyli mnie strukturą niczym z ,,Oppenheimera"...

    • Mamy w końcu dowód, że w polskim kinie są reżyserzy potrafiący dobrze opowiadać. Raport Pileckiego Łukaszewicza to kino na wysokim poziomie, szczere do bólu i nowoczesne.

    • O ile sama historia jest wstrząsająca i bagaż informacyjny sporo tu daje,tak jeśli chodzi o stronę wizualną/dźwiękową mocno kuleje.Nie wiem też czym chciał być ten film-jak chciano opowiedzieć tę historię-bo trochę tu przesłuchania,retrospekcji,chciano się w pewnym momencie skupić chyba na zbyt wielu aspektach z życia Pileckiego.Auschwitz bardzo poruszyło mnie ale szybko to zdjęto do parteru próbując zrobić jakiś akcyjniak.Nie podobał mi się ten film,ale też nie była to jakaś tragedia.Ujdzie