Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Martwe zło: Przebudzenie

2023 Film
6.7 10.0 0.0 14
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Opowieść o dwóch zranionych siostrach, których spotkanie przerywa pojawienie się opętanych demonów.

 • Najlepsze recenzje krytyków

  • Obraz Lee Cronina na to zasługuje, bo mało jest ostatnio podobnych horrorów, nakręconych z pasją, poświęceniem, dbałością o detale, z solidną grą aktorską i fabularną podbudową. Dlatego, jeśli macie możliwość, to wybierzcie się do kina. Takie projekty warto wspierać.

   Więcej
  • Niestety Przebudzenie to bezpieczny film. Produkcja, która nie zadowala mnie zarówno jako fana serii jak i kogoś szukającego nietuzinkowego horroru.

   Więcej
 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Cronin podchodzi do Martwego zła z powiewem świeżości.Osadzenie akcji w kamienicy było ciekawym rozwiązaniem.Zabiegi stricte stylistyczne robią dużo dobrego dla tego filmu a niektóre rozegrania operatorskie,scenograficzne bądź czysto reżyserskie są tak ciekawie poprowadzone,że przez cały seans widz nasyca się kadrami i samym tytułowym złem.Scenariusz jest oklepany.Wstawki komediowe w punkt tak samo jak odniesienia do innych klasyków horroru.Duży minus-w zwiastunie prawie opowiedziano cały film.

  • Co jak co, ale nieważne czy po Martwym źle czy jakimkolwiek horrorze, nie oczekuję bezpieczności. Zarówno w kwestii miałkiego gore jak i obecności jumpscare'ów.